מדפסת לייזר - יתרונות וחסרונות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדפסת לייזר - יתרונות וחסרונות 

מאת   04/11/2013 |  נצפה 1709 פעמים

מדפסת הלייזר הינה כיום 'מוצר חובה' בכל משרד!

מכיוון ולעובדי המשרד כיום יש דרישה בהפקת מסמכים מהירה וזמינה, מדפסת הלייזר עונה על ההגדרה הזאת. באמצעות מגוון רחב של דגמי מדפסות לייזר: שחור-לבן /צבעוניות/ משולבות וכו', ניתן לקבל הדפסת מסמכים מהירה ופתרונות משולבים לביצוע סריקות ושיגור סריקות ברשת ממדפסת הלייזר המשולבת עצמה, שליחת פקסים, העתקים  ויכולות מגוונות לטיפול בנייר.

 

מדפסות לייזר - יתרונות עיקריים


מדפסות לייזר - חסרונותלמרות החסרונות הנ"ל למדפסת הלייזר, עלויות הדפסת הדפים היא נמוכה יותר משמעותית מאשר במדפסות הזרקת הדיו. יש לציין כי הדפסה צבעונית במדפסת לייזר צבעוניתיקרה יותר מאשר הדפסה במדפסת לייזר שחור-לבן. זאת מכיוון ומדובר בארבעה טונרים (שחור, כחול, צהוב, אדום) לעומת טונר אחד (שחור) במדפסת השחור לבן.

סוגי מדפסות לייזר


ישנן מדפסות לייזר אישיות אשר מיועדות לבית, למשרד הבייתי או לשימוש מועט במשרד. ישנן מדפסות לייזר המיועדות למחלקות קטנות אך עדיין יש דרישה מהמשתמשים שהמדפסת תוכל לעבוד בעומסי עבודה. ישנן מדפסות מחלקתיות חזקות המיועדות לנפחי עבודה גדולים.

סוגי מדפסות לייזר עקריים:

פיצרים נוספים במדפסת הלייזר:

מדפסת לייזר משולבת- פיצ'רים:

 

יצרני מדפסות לייזר


רובן של מדפסות הלייזר הן מתוצרת: Xerox, HP, Samsug, Brother, Lexmark. לכל היצרנים יש מגוון רחב של מדפסות בהתאם לצרכיי הלקוח: נפח עבודה, שחור או צבע, מדפסת בלבד או משולבת, הדפסה דו-צדדית, עבודה ברשת, יכולות סריקות ישירות ברשת ועוד. לרוב הדגמים העיקרי תמיד נמצא דגמים מקבילים אצל שאר היצרנים, ביכולות ותווכי מחירים די זהים.

 

 

יצרני מדפסות לייזר - במי לבחור ?

ישנם כמה דברים עיקריים אשר יש לבדוק לפני רכישת מדפסת יצרן מדפסות:

 

יצרני מדפסות לייזר - ממי לרכוש?

כיום בעידן האינטרנט ניתן למצוא כמויות גדולות של משווקים וחנויות אשר יציעו לכם את מגוון מדפסות הלייזר בשוק. מכיוון ומדפסת לייזר הינה הוצאה לא קטנה, יש לבדוק כמה דברים לפני הרכישה:

 

לסיכום

מכיוון ומדובר בשוק רחב מאוד של מגוון גדול של יצרנים, דגמים ומשווקים - יש לבדוק טוב טוב מה מתאים עבורכם, שכן רכישה לא מתאימה תגרום לעבודה לא רציפה וכאבי ראש.

 

מדפסת לייזר

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה