תחזוקה מונעת לרכב
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

תחזוקה מונעת לרכב 

מאת   27/10/2013 |  נצפה 5170 פעמים

תחזוקה מונעת לרכב שומרת על תקינותו, ויכולה להתריע על תקלות לפני שהן יובילו חלילה לנזקים חמורים יותר. הרכב מורכב ממערכות שונות ובאופן טבעי יכולות להיווצר בו תקלות. עם זאת, תחזוקה מונעת מביאה למצב של מינימום תקלות. תחזוקה מונעת של הרכב שומרת על בטחון הנוסעים ברכב, מקטינה את הבלאי של הרכב ומאריכה את חייו. בנוסף, תחזוקה זו חוסכת לבעל הרכב עלויות של הוצאות שוטפות של תדלוק וטיפולים במוסך עקב תקלות שלא התגלו בזמן. הטיפול במוסך גם עולה לבעל הרכב בזמן יקר, ימי עבודה וטרחה רבה. כמו כן, במידה ובעל הרכב יחליט על מכירתו, הוא יקבל תשואה גבוהה יותר. מנקודת מבט של שמירה על הסביבה, תחזוקה מונעת מפחיתה את זיהום האוויר.
מומלץ לבצע תחזוקה מונעת של הרכב באופן סדיר ועקבי, ולא רק בעקבות בדיקת חורף לרכב. יש לבצע בדיקות תקופתיות בהתאם להמלצת היצרן. כמו כן, חשוב לדעת שבדיקות הטקסט שנערכות אחת לשנה במכון הרישוי אינן בודקות את כל מערכות הרכב.

אמנם ישנן בדיקות שמומלץ לערוך במוסך טויוטה, מוסך סיטרואן וכו', בהתאם לדגם הרכב שלכם, אך ישנן גם בדיקות בסיסיות שמומלץ לכל בעל רכב לבצע בתדירות גבוהה יותר, והן עוזרות לשמור על רכב תקין ועל בטיחות הנוסעים בו. להלן מקבץ של טיפים לתחזוקה מונעות:

מוסך ראנדן, מוסך בירושלים, אשר מוסמך ומוכשר לעבודות מכונאות, חשמל ומיזוג אוויר. צוות ראנדן מומחה למכוניות יפניות ואירופאיות, אך מספק שירותי מוסך מקיפים לכל סוגי היצרנים המיובאים לישראל.
מוסך ראנדן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה