הסטאר החדש בעולם הרשתות החברתיות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הסטאר החדש בעולם הרשתות החברתיות 

מאת   20/10/2013 |  נצפה 4144 פעמים

גוגל+ היא רשת חברתית שהושקה לאוויר העולם בשנת 2011 ע"י חברת האם, העונה לשם המאוד דומה, גוגל.

גוגל+ היא רשת חברתית לכול דבר וכמו בפייסבוק, היא מאפשרת ניהול דפים/ פרופילים פרטיים, פרופילים עסקיים, יצירת רשימות חברים, שיתוף של תכנים, תמונות, סרטונים ואודיו.

כמו כן, כמו בפייסבוק, ניתן לשתף, להגיב ולהעניק לייק, בדמות פלוס1.

גוגל+ התפתחה והתקדמה בקצב מסחרר, חלק נכבד ממוצריה של גוגל האם רוכז בתוך פלטפורמת גוגל+. יישומים חדשים, אפליקציות חדישות, שינויי נראות מתמידים ויצירת חווית משתמש אחרת.

אחד השינויים הניכרים מרשת הפייסבוק היא היכולת לצרף חברים חדשים ול"קטלג" אותם במעגלים: חברים, משפחה, ספקים וכיו"ב. ניתן לייצר מעגלים כראות עיניי המשתמש.

יצירת המעגלים מאפשרת שיתוף תכנים, תמונות ומסרים עפ"י בחירת קהל היעד הדרוש. פרט זה חשוב כאשר אנו רוצים להפריד מסרים אישיים ממקצועיים או ליידע רק חלק מחברנו על מאורע או תרחיש מסוים.

פרט זה חשוב במיוחד ביצירת פוסטים  שיווקיים, תכנים המניעים לפעולה בתחום העסקי ועוד, אנו יכולים לחתוך את רשימת החברים שלנו ולהגדיר מי רואה מה בכול זמן נתון.

דובר ונכתב רבות על חשיבותה של גוגל+ בקידום עסקים וכיצד משפיעים מדדים שונים ומגוונים על קידום אתרים, SEO, PR, יכולות ביצוע קישורים ולינקים, אינטראקציות ועוד.

מובאות כאן כמה עובדות שהופכות את גוגל+ לדבר החם הבא, ובהחלט נותנות משב רוח עורפי צפוף לרשת הגדולה והחזקה בעולם, פייסבוק.

בפעם הבאה כשמישהו מציע לך לעקוב אחריו ולפרגן בפלוס 1, הכוונה טובה ובהחלט עוזרת לקידום העסק שלו. הגיע הזמן לקום ולעשות +1 גם לעסק שלך.

לכול מי שעדיין מתלבט, תוהה, חושב ומהרהר, זה הזמן להקליד ולפתוח חשבון בגוגל+.

התהליך פשוט, קצר ולא מסובך. ישנה הדרכה ראשונית המלווה את המשתמש המתחיל ועורכת לו סיור. טיול בנבכי רשת גוגל+, שווה קפיצה.

המלצה נוספת היא להוסיף את כפתור ה- +1 לאתר העסק שלכם ולבלוגים שברשותכם. כפתור זה יאפשר שיתוף התכנים ממקומות שונים ברשת, יצירת אינטראקציות וחיבור בין הרשתות השונות, מה שישדרג את תהליכי הקידום והשיווק ברמת המקרו.

שגית סקואין


אוקטופוס. שירותי שיווק וקידום עסקים באינטרנט.


href="mailto:%3Cp%3Esagitskuain@gmail.comsagitskuain@gmail.com">">sagitskuain@gmail.com


http://thebusinessheartbeat.blogspot.com/             https://www.facebook.com/OCTOPUSWEBSERVICES


 


 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה