עורך דין גירושין
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עורך דין גירושין 

מאת   10/10/2013 |  נצפה 1346 פעמים

הסטטיסטיקות מצביעות על כך שאחד מכל שלושה זוגות בארץ עומדים להתגרש במהלך השנה הקרובה. הסטטיסטיקות הללו גם מצביעות על הפופולאריות העולה של עורכי דין לענייני גירושין, שעובדים יותר ויותר בשנים האחרונות. אם תוסיפו לנתון הזה גם את העובדה שבארץ פעילים למעלה מ-50,000 עורכי דין מוסמכים, תקבלו כמות מבהילה של עורכי דין המתמחים בתחום הגירושין.

טיפים למציאת עורך דין גירושין
סבירות שתמצאו בסביבתכם הקרובה, אדם עליו תוכלו לסמוך וכבר עבר תהליך גירושין הוא מאוד גבוה. הסבירות שאותו אדם נעזר בשירותיו של עורך דין גירושין גבוהה עוד יותר. נסו לבדוק מול אותו מכר האם היה שבע רצון משירותיו של עורך הדין ואם כן, קחו את פרטיו.

שימו לב שאקט כזה יחשוף אתכם בפניו ויעיד על כוונותיכם להתגרש, כוונות שאולי אינן אפילו ידועות לבן זוגכם. לכן, חשוב מאוד שתתנהלו בדיסקרטיות ואם אתם מרגישים שאין אדם עליו תוכלו לסמוך ברמה הזו- דלגו הלאה לשלב הבא, שלב החיפוש ברשת.

מחפשים עורך דין גירושין ברשת
באינטרנט ניתן למצוא אינדקסים רבים בהם מאוגדים יחדיו עורכי הדין הפעילים בישראל. מהו היתרון של האינדקסים הללו? שבאמצעות הקלקה על העכבר ניתן למיין את עורכי הדין לפי תחום התמחות ואזור פעילות, כך שמלכתחילה לא תתבקשו להיחשף לאנשי מקצוע שאינם רלוונטיים עבורכם.

את השלב הבא מומלץ שתבצעו בין אם אתם מבצעים את החיפוש שלכם ברשת ובין אם אתם מתבססים על המלצות של המכרים: חיפוש עצמאי של עורכי הדין מתוך האינדקס/ ההמלצות בגוגל. המטרה היא שתיחשפו לכמה שיותר אינפורמציה אודות עורך הדין, בין אם באמצעות האתר שלו או המאמרים המקצועיים שהוא מפרסם, על מנת שתוכלו לגבש את דעתכם לגביו ולהחליט האם הוא נשאר ברשימת המועמדים הסופיים או לא.

השלב האחרון בתהליך החיפוש, גם הוא הכרחי בכל המקרים והוא פגישה פנים מול פנים עם המועמדים הסופיים ברשימה שלכם. שלב זה קריטי גם אם המליצו לכם על עורך דין מסוים, שכן המטרה היא שתתרשמו ממנו בעצמכם. לא תמיד עורך דין שהתאים לחבר או מכר שלכם, יתאים בהכרח גם לכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה