האם אתם מוכנים שהכאב יהיה חלק מחייכם ? ואם לא מהו הטיפול המתאים ..
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

האם אתם מוכנים שהכאב יהיה חלק מחייכם ? ואם לא מהו הטיפול המתאים .. 

מאת   10/08/2013 |  נצפה 1814 פעמים

האם אתם מוכנים שהכאב יהיה חלק מחייכם ???......

ואם לא – מהו הטיפול הנכון ביותר !!!

מזה זמן רב הוכח מדעית שדיקור  מאיץ ב-80% ריפוי של פגיעות ספורט.

מחקר חדשני שנערך לצורך בדיקת השילוב בין רפואה מערבית ומזרחית הוכיח כי הכי נכון להעזר בדיקור כדי לטפל בפציעות כרוניות אקוטיות, הדיקור יכול לרפא במהירות ולעיתים משפר ביצועים לאחר הפציעה,

בדיקור הסיני או היפני מרבים להשתמש במקרה של נקעים, ואו התכווצויות שרירים כי פגיעות אלה נחשבות לפגיעות אקוטיות, ובפגיעה אקוטית נפגעים גם רצועות שרירים וגידים.

מלבד הכאב התגובה הדלקתית האופיינית כוללת נפיחות ואדמומית באיזור הפגוע ושינוי צבע העור עקב קריעת כלי דם קטנים ופגיעה בטווח התנועה של המפרק. דלקת ממושכת במקום הפגיעה תגרום גם לריקמה  צלקתית שתימנע מכם להשיג מחדש את תנועת המיפרקים הרצויה.

חיזוק ושיקום הגוף לאחר פציעה......

כמעט כל התרופות לשיכוך הכאבים  והתרופות האנטי דלקתיות ,מספקות הקלה בטווח הקצר ע'י חסימת ייצורם של חומרים "גורמי כאב". חומרים אלו מפחיתים את הכאב ע"י הגברת זרימת הדם והפחתת רגישות הגוף. עם זאת תהליך זה מקטין את אספקת הדם אל השרירים והמיפרקים וגורם ליצירת בעיות אחרות לטווח הארוך ומניעת התאוששות נכונה. שריר  מכווץ עם זרימת דם לא תקינה מועדים יותר לפגיעה.

לכאבי גב , סאיטיקה, צוואר וכתפיים-הדיקור מאוד אפקטיבי.....שריר מתוח בכתף או בגב ידוע שמקורם כתוצאה מפעילות ספורט לא נכונה, או מעודף ישיבה ליד שולחן העבודה והמחשב. פציעות  באיזורים הנ"ל אם בכאב אקוטי או כרוני יש לטפל בעזרת דיקור עד להחלמה מלאה.

ואחד הטיפולים הכי חיוניים בעזרת דיקור-לפני ניתוח במחלה ניוונית של הדיסקים או בלט דיסק מומלץ להעזר בדיקור כי הוא מפחית כאב ודלקת. כל ניתוח אחר שאתם אמורים לעבור מאוד מומלץ לטפל באמצעות דיקור לפני ואחרי הניתוח-ההתאוששות מהירה יותר, הדיקור משפר את זרימת הדם ומווסת את מערכת העצבים האוטונומית וכאשר זרימת הדם משתפרת מתרחשת הרפיית שרירים המפחיתה את הכאב במיידי.

אין בכל האמור לעיל להחליף בדיקת רופא ואו לתת ייעוץ רפואי

 

 

דבי גז מנכ"ל מוריה צמחים


מומחית לפתרונות טבעיים לכאב


SOS טיבעי שלא כואב


n-painsolution.com


077-5100571

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה