בחירת טבעות אירוסין מעוצבות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בחירת טבעות אירוסין מעוצבות 

מאת   24/07/2013 |  נצפה 1666 פעמים

טבעות אירוסין מעוצבות כחלק מכללי הטקס, לקראת הצעת נישואין, או מיד לאחריה, נהוג כי האישה עונדת על אצבעה טבעת אירוסין וכך מודיעה לעולם על היותה בקשר זוגי חייב ועל כוונת בני הזוג להתמסד. מאחר וטבעות אירוסין אינן מוגדות כחובה לפי היהדות, אלא קשורות יותר לנורמות חברתיות, אין מגבלה על מראה וסגנון הטבעת וכל טבעת שמוצאת חן בעיני בת הזוג תתאים. עולם טבעות האירוסין נחלק בדרך כלל לטבעות בסגנון הקלאסי ולטבעות אירוסין מעוצבות.

מה הן טבעות אירוסין מעוצבות?

המושג טבעות אירוסין מעוצבות כולל בתוכו את כל טבעות האירוסין שאינן בסגנון הקלאסי המאפיין בעיצוב נקי וחלק ומתהדר ביהלום אחד מרכזי. טבעות אירוסין מעוצבות עשויות להכיל מספר אבני חן - יהלומים או אבנים טובות אחרות בגדלים ובצבעים שונים ; צבעים ומרקמים שונים של המתכת - שילובים של זהב צהוב, אדום ולבן ; ועיצוב מתכת בגדלים וצורות שונות אשר חורגים מצורת הטבעת העגולה והסטנדרטית.

סוגים נפוצים של טבעות אירוסין מעוצבות:

תחת קטגוריית טבעות אירוסין מעוצבות תוכלו למצוא דגמים רבים, אשר בכל אחד מהם תוכלו לבחור ולשנות לפי טעמכם את צבע, עובי, מרקם, ורוחב המתכת, וכן את כמותם, צבעם וגודלם של אבני החן המשובצים בה. הסוגים הבולטים והנפוצים של טבעות אירוסין מעוצבות הם:

טבעות אירוסין מעוצבות בסגנון טוויסט - טבעות אשר מסתיימות במעין עיקול (ולא משלימה מעגל סגור של המתכת.

טבעות אירוסין מעוצבות בסגנון פאווה - טבעות אשר נחשבות לרחבות יחסית ועל גביהן משובצים יהלומים קטנים היוצרים מעין שטיח מרהיב ומבריק.

טבעות אירוסין מעוצבות עם אבני צד - תוספת מעוצבת לסגנון הטבעות הקלאסי ; שיבוץ יהלומי צד קטנים לצד אבן חן גדולה ומרכזית.

טבעות אירוסין מעוצבות בסגנון וינטג' - טבעות הקורצות במראן לסגנונות שהיו נפוצים בתחילת המאה הקודמת. עשויות להיות בעלות מתכת עם חיתוכים מיוחדים ומשובצות באבני חן צבעוניות.

טבעות אירוסין מעוצבות בשיבוץ שלושה יהלומים - על פי רוב יהיה היהלום המרכזי גדול ובולט לעומת השניים הנוספים לצידו.

האם כדאי לעצב לבד או לקנות טבעות אירוסין מעוצבות מתוך קטלוג?

טבעות אירוסין מעוצבות מוגבלות רק בטעם האישי ובתקציב העומד לרשותכם. קיימות אינספור דוגמאות של טבעות אירוסין מעוצבות בקטלוגים של חנויות התכשיטים, אך במידה ולא מצאתם את טבעת הקולעת במדויק לטעמכם או שיש לכם רעיון לטבעת אירוסין ייחודית משלכם - תוכלו לעצב את הטבעת המועדפת עליכם בעצמכם. עיצוב הטבעת באופן אישי עשוי להשפיע על מחירה לכאן או לכאן - על כן חשוב להכיר את הסגנונות הקיימים ולהתייעץ עם אנשי המקצוע בבית העסק בו תיוצר הטבעת - אלה יעניקו לכם מידע נוסף על התאמת צבעי המתכת לאבני החן וכן מידע אודות העלויות של המתכות ואבני החן (כמו גם איך ניתן להוזילן). בהצלחה!

חברת בסט דיימונד המציעה שירות חדשני לרכישה חכמה של טבעות אירוסין ותכשיטי יוקרה. 


http://www.bestdiamond.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה