עיצוב אתרים בפלאש.. הטוב הרע והמכוער?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עיצוב אתרים בפלאש.. הטוב הרע והמכוער? 

מאת   17/07/2013 |  נצפה 3385 פעמים

טוב אז רצוי שנתחיל בחדשות הטובות נכון לא?הטוב

אפשרויות אנימציה שילוב אפקטים בפלאש מאוד מושך ואינטרקטיבי מודעות ובאנרים קופצים גם הם מורכבים מפלאש ישנם אתרים שלמים המורכבים מפלאש, אתרים אלו לרוב מעוצבים ומצויידים ב"אינטרו" מעין מבוא כניסה לאתר מעין סרטון על העסק או האתר, התפרטים והניווט מאוד דינמי ולעיתים כל מבנה האתר משתנה מעמוד לעמוד די מעניין את הגולשים אך אלו הבשורות הטובות בלבד!

המכוער

פלאש מורכב בסופו של תהליך מקובץ יחיד וגם אתר אינטרנט בפלאש מורכב ממקבץ של קבצי פלאש אז מה הבעיה? Google  Bing | Yahoo לא קוראים פלאש כמו שרובכם אינם מודעים.. שאלתם את עצמכם למה אין פלאש בגלישה באייפד ואייפון? טוב אז אפל ופלאש לא הולכים ביחד והפתרון שיש כיום זה HTML5 עיצוב אתרים רספונסיביים שזוהי השפה החדישה ביותר שיש לעיצוב אתרים לסמארטפון
טוב אז פלאש נקרא על ידי הדפדפן שלכם בעזרת תוסף שאתם מורידים מאתר פלאש כדי שכל האתרים יהיו נתמכים.עדיין לא הרגנו אבל זהו רק החלק המכוער.

הרע

קידום אורגני ופלאש זה החלק הרע זה פשוט לא מעניין את מנועי החיפוש במיוחד לא את גוגל אשר מעניק עדיפות על תוכן ורלונטיות ופלאש זה כמו קובץ יחיד מעין סרטון לא קריא כקוד, לא מכיל מילות מפתח, כותרות וכדומה.

אז המסקנה היא לחובבי העיצוב והפרסום המושך אל דאגה Jquery | AJAX | Java במערכות וורדפרס גומלה ועוד יעניקו לאתר האינטרנט שלכם עיצוב מושך בעל אנימציות בדומה לפלאש ולעיתים גם יותר אפקטביים לניווט באתר שמצוייד בסקריפפטים של Jquery לדוגמא.

אז למה חשוב להימנע מבניית אתרים בזול

עיצוב ובניית אתר יכול ורצוי שהתבסס רק על סטנדרטים גבוהים אשר נקבעו עלינו על ידי מנועי החיפוש בעיקר גוגל ורצוי לנו למען ההצלחה להחיל שיקולים אלו כאשר אנו פונים לחברה לבניית אתרים ולחשוב גם על אופן הפרסום בגוגל שנבצע בעתיד הרחוק או הקרוב הכל חייב לבוא בשיקול!

gwebsite.co.il האתר מספק מידע נרחב בתחומים: קידום ופרסום בגוגל במנוע החיפוש Google פיתוח WordPress, CSS,HTML5,PHP ועוד, בנוסף gwebsite.co.il מספקת שרותיבניית אתרים בטכנולוגיית HTML5 (בניית אתרים רספונסיבים ) ובניית אתרים בזול לעסקים קטנים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה