מחפשים צלם פרטי לפרויקט
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מחפשים צלם פרטי לפרויקט 

מאת   27/06/2013 |  נצפה 988 פעמים

מחפשים צלם פרטי לפרויקט

פעמים רבות אנו נתקלים במהלך חיינו בצורך בהזמנת צלם פרטי, או חברת צילום מקצועית, ואנו לא יודעים את מי להזמין מתוך כך שהשוק הישראלי רווי בנותני שירותים מסוג זה, שכן קיימות חברות רבות בישראל מאילת ועד לקרית שמונה אשר מספקות שירותי צילום מקצועיים.

בין אם אנו זקוקים לחברת צילום אירועים אשר תבצע עבורנו את צילום הברית של הבן הקטן, או את צילום בר המצווה, או אף חברת צילום חתונות אשר אנו רוצים שתלווה אותנו לחופה, ובין אם אנו רוצים שירותי צלם פרטי עם סטודיו אשר יצלם בתמונות מקצועיות את הילדים מחופשים לפורים, או יספק עבורנו שירותי צילום הריון לפני הלידה הקרבה.

כך או כך אנו זקוקים פעמים רבות לשירותים של חברות צילום מקצועיות אזז מה עלינו לעשות, וכיצד מומלץ עלינו לפעול?

ראשית המטרות

ראשית עלינו לדעת מה המטרות העומדות לפנינו, משום שאם אנו זקוקים לשירותי צילום אירועים עלינו לדעת שקיימים הבדלים בין אירוע לאירוע, גם באמת השירות וגם ברמת המחיר.

צילום חתונות נחשב לאירוע היקר ביותר בתחום צילום אירועים משום שבתחום צילום חתונות הצלם מתלווה לזוג המיועד במהלך היום מראשיתו, ומצלם את הכלה בזמן ההתארגנות לאירוע, מצלם את המפגש בין בני הזוג, וכמובן מצלם במיקום הנבחר מראש את הזוג בתמונות רומנטיות מעוצבות.

לאחר שהסתיים יום ההכנה ומגיעים לערב בשעה בה החתונה מתחילה, שירותי הצילום זהים לשירותי הצילום הניתנים בשאר סוגי האירועים, כמו ברית מילה, או בר ובת מצווה.

במידה והמטרה היא שירותי צלם פרטי, כמו למשל צילום הריון עתידי, עלינו לוודא שלצלם יש אפשרות לצלם אותנו בסטודיו פרטי, אשר מספק מקום אינטימי לתמונות מעוצבות שלנו כבני זוג, כמו כן לוודא שלאחר צילום הריון נקבל אלבום תמונות מעוצב ברמה מקצועית אשר ישמש עבורנו תיעוד מושלם לתקופת ההמתנה ללידה.

מה עלינו לבדוק?

כאשר אנו מחפשים שירותי צילום רצוי שנקבל הפניות והמלצות מבני משפחה וחברים אשר כבר לקחו שירותים אלו, וכך נרוויח מניסיונם האישי, ואולי גם נקבל הנחה משמעותית על כך שהגענו מהפנייה.

ללא קשר מומלץ לבצע משא ומתן משום שריימות חברות צילום רבות בשוק הישראלי ועובדה זו מקנה עבורנו את האפשרות לשחק בין מספר חברות אשר מעוניינות לתת את השירותים לאירוע שלנו.

רצוי לבצע בדיקה אינטרנטית בין אתרי האינטרנט של החברות כדי לבדוק את רצינותן ואמינותן, וכמובן לראות עבודות קודמות שלהן.

אוהד הראל - בניית אתרים, קופירייטינג, קידום וכל שירותי האינטרנט

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה