מעוניין לקנות רכבים לפירוק ?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מעוניין לקנות רכבים לפירוק ? 

מאת   22/06/2013 |  נצפה 929 פעמים

מי קונה רכבים לפירוק ?

לא פעם אנו נתקלים בצד הדרך או בעצירה ברמזור, בשלטים המפרסמים טלפונים של חברה או אדם אשר קונה רכבים לפירוק ואנו שואלים את עצמנו מה המטרה ולמה יש כל כך הרבה אשר מתעסקים בתחום זה.

כאשר אנו מגיעים למצב בו אנו מתכוונים לשדרג את הרכב הישן לחדש, והרכב הישן אינו ראוי להמשיך בנסיעתו ואנו יודעים שגם אם נפרסם מודעה לא יהיה לרכב קונים, או במקרים אחרים כאשר אנו עוברים תאונת דרכים ומביאים את הרכב למצב גרוע ביותר כך שאינו ראוי לנסיעה כלל, אנו יכולים לפנות לתחום פירוק רכבים ולחפש חברה או אדם אשר קונה רכבים לפירוק באופן שוטף וכך לקבל סכום כסף כלשהו עבור הרכב על אף מצבו הירוד.

פירוק רכבים רצוי לבצע דרך חברה רצינית אשר מחזיקה ברישיונות המתאימים מטעם משרד התחבורה, ואשר עובדת בצורה חוקית שכן חברה כזו תורמת רבות לסביבה ירוקה בכך שהיא לוקחת את החלקים הטובים מהרכב וממשיכה את חייהם ברכבים אחרים הזקוקים לחלקי חילוף.

מתי כדאי להביא רכבים לפירוק

רצוי להביא רכבים לפירוק כאשר אנו מגיעים למצב בו הרכב רינו ראוי לנסיעה בכביש ומסוכן להביאו למצב נסיעה, כמובן ההמלצה להגיע לחברה אשר קיבלה הרשאה מטעם משרד התחבורה, ואשר עובדת באופן חוקי.

המטרה היא להוריד את הרכב מהכביש כך שבעל הרכב יקבל סכום כסף תמורת הרכב על אף מצבו, והחברה תנצל את חלקי הרכב הראויים לשימוש כחלקי חילוף לרכבים אחרים.

את כל החלקים אשר אינם ראויים לשימוש החברה אשר רוכשת רכבים לפירוק מוכרת למחזור,  כמו ברזל, וכדומה, וכך תורמת לסביבה ירוקה יותר.

לפרק רכבים תגמול כספי

נכון שבמקרים רבים אנו רואים ברכב שברשותנו בן משפחה נוסף, וכאשר הרכב מתיישן קשה לנו לזרוק אותו או למכור אותו, ובטח שכאשר אנו שומעים על חברות העוסקות בתחום פירוק רכבים כואב לנו יותר על הרכב, אך כמו שהחיים זהו מעגל כך גם לרכב חיים משלו.

כאשר רכב מגיע למצב שהוא מסכן את הנוסעים ומסוכן לנסיעה בכביש, בין אם בשל גילו ובין אם הוא לאחר תאונת דרכים רצינית, הרכב נמצא במצב בו אנו יכולים לנסות למכור אותו בשביל סכום כסף נמוך מאוד לאיזה מוסכניק אשר ישתמש בחלקיו, או לזרוק את הרכב כך שיעמוד בחצר ביתנו ויחליד, או שאנו יכולים לפנות לחברה מקצועית אשר תלווה אותנו בכל התהליך ותזכה אותנו בסכום הגיוני תמורת הרכב.

 

 

אוהד הראל - בניית אתרים, קופירייטינג, קידום וכל שירותי האינטרנט

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה