וילונות מעוצבים לבית ולמשרד
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

וילונות מעוצבים לבית ולמשרד 

מאת   21/06/2013 |  נצפה 946 פעמים

וילונות מעוצבים

כאשר אנו רוצים לבחור וילונות מעוצבים עבור הבית או מקום העבודה, אנו צריכים לבחור בקפדנות את צבע הוילון, גודל, סוג הבד, מיקום הוילון, להתאימו לשאר הרהיטים בבית או פריטי הנוף.

לבחור סוג וילון, אם אנו רוצים וילון חשמלי או וילון ידני, סגנון עיצוב, עיצוב חלק או עיצוב בדוגמאות כמו פרחוני וכדומה.

עלינו לבדוק גם אביזרים נלווים, למשל חומרי הניקוי הדרושים לניקוי הוילון, כיצד אנו שומרים על מראה רענן עבור הוילון שבחרנו, אולי גם להתאים שטיח מתאים לוילון, כמובן את עיצוב המוט עליו תלוי הוילון, או אופן התקנת הכפתור החשמלי, אם על הקיר ליד הוילון, או בשלט רחוק לצורך תפעול נוח יותר.

עלינו לבחור אם אנו מזמינים וילונות מעוצבים בעבודת יד או כאלו אשר מהווים סטנדרט מסוים ואז עלותם פחותה יותר.

למעשה בבחירת הוילון הנכון עבורנו ישנם פרמטרים רבים אשר עלינו לתת עליהם דגש, כמו גם על המטרות אותן אנו רוצים להשיג מהתקנת הוילון.

וילונות ונציאנים לדוגמא

לאור הפרמטרים אשר הזכרנו אנו נשתמש בדוגמא של התקנת וילונות ונציאנים לפי בחירה והתקנת וילונות אלו במשרד או במקום העבודה.

כאשר אנו מתקינים במשרד וילונות ונציאנים בהזמנה מיוחדת, אנו יכולים לקבל סוג וילון אשר נבחר בכל גודל רצוי ובכל צבע, וזאת על מנת לשלב את הוילון במשרד באופן כזה שלא יבלוט כפריט נוי, ושלא יהיה צעקני מידי.

צבע הוילון יצטרך להשתלב על רקע הקיר אז נצטרך לבחור צבע שייטמע בצבע הקיר ולא יבלוט יתר על המידה, כמוכן בהזמנת וילונות למקום העבודה אנו זקוקים לוילונות אשר תחזוקתם קלה ופשוטה ועלותם זולה יחסית ואלו וילונות מתאימים במיוחד.

וילונות מסוג זה יספקו מראה נקי ואלגנטי, מראה הרצוי לכל משרד אשר מארח לקוחות, או דואג למענה אלגנטי לעובדי המשרד.

אז מה עלינו לעשות?

אם החלטנו לבחור את הוילון הרצוי וחשבנו על כל הפרמטרים הרצויים בבחירת הוילון, אנו צריכים להחשף לכל סוגי הוילונות הקיימים בשוק הישראלי ולכל אפשרויות ההצללה אשר אנו יכולים להזמין עבורנו.

ראשית כדאי שניכנס לכל מיני אתרי אינטרנט המתמחים בתחום הוילונות, אתרים של חברות מקצועיות אשר מספקות את שירותי הזמנת והתקנת הוילונות, וכך נוכל לקבל אינפורמציה על אפשרויות ההצללה הקיימות בשוק.

כמוכן נוכל להיעזר בשירותי מעצבת פנים אשר תלווה אותנו בבחירת הוילון המתאים ואף באיתור מקומות לרכישתו, בין אם בישראל ובין אם בהזמנה ממדינה אחרת.

 

אוהד הראל - בניית אתרים, קופירייטינג, קידום וכל שירותי האינטרנט

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה