עיצוב וילונות זו מומחיות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עיצוב וילונות זו מומחיות 

מאת   21/06/2013 |  נצפה 877 פעמים

עיצוב וילונות זו מומחיות

אמנם לא לכולנו יש את הטעם הנדרש לעיצוב, ולא לכולנו יש את הידע המקצועי הנלמד בתואר של עיצוב פנים ואדריכלות, אך כל אחד מאיתנו יודע מה הסגנון האהוב עליו ולאיזה סטייל הוא נמשך, צבעים חמים או קרים, עיצוב אירופאי מפואר, או עיצוב חדשני בסטייל היי טק, לכל אחד יש את טעמו האישי ועל פי פרמטר ראשוני זה אנו מתחילים לבחור את הוילונות הרצויים לנו.

וילונות מעוצבים מספקים לנו אלמנטים חשובים בעיצוב הסביבה שלנו על פי טעמנו, כך שאנו יכולים להזמין וילונות מעוצבים בדיוק בסטייל הדרוש ובהתאמה מוחלטת לסגנון העיצוב שבחרנו.

וילונות מעוצבים על פי טעמנו, אנו צריכים להזמין על פי שני פרמטרים עיקריים - סגנון עיצוב הוילון והפונקציות אותן הוא אמור למלא.

עיצוב הוילון

עיצוב הוילון נקבע על ידי מספר גורמים, ראשית טעמנו האישי, לא נבחר וילון אשר אמור ללוות אותנו בכל יום והוא מעוצב בניגוד לטעמנו, שכן נשאף להתקין וילון אשר נהנה ממנו כפריט נוי הנגלה לעיננו באופן קבוע.

גורם נוסף המשפיע על עיצוב הוילון הוא מיקומו, שכן וילון אשר נבחר להתקין בחדר השינה של הילדים יהיה שונה מהוילון שיותקן בסלון ביתנו, וילון לחדר השינה של הילדים יהיה צבועי ומלא שמחת חיים בניגוד לוילון אשר יותקן בסלון שאולי יספק מראה איכותי או יוקרתי, ועשוי מבדים שונים בהתאם.

גורם נוסף לעיצוב הוילון הוא גורם האווירה הקיימת והסגנון שאנו בחרנו לעצב את כל הסביבה, למשל אם בחרנו לעצב את הבית בסטייל כפרי, הוילון שיותקן יהיה בצבעים חמים אשר משתלבים בהתאמה לעץ וריהוט כבד, לעומת עיצוב אלגנטי ויוקרתי אשר יורכב בעיקר מצבעים של שחור או לבן, ואז הוילון צריך להשתלב בהתאמה לסגנון נקי זה.

פונקציות הוילון

בנושא זה עלינו להתייחס במטרות שאנו מנסים להפיק מהתקנת הוילון, למשל אם אנו מתקינים וילונות במשרדים שלנו, נבחר לדוגמא וילונות ונציאנים למשרד, משום שהתקנת וילונות ונציאנים תספק מראה נקי ואלגנטי למשרד, סגנון מכובד אך לא צעקני ויומרני מידי.

וילונות ונציאנים ישיגו מטרה נוספת של שליטה מוחלטת בכמות האור החודרת למשרד, וזאת בעזרת העובדה שהם מורכבים משלבים כמו תריסים, וניתן להטות את השלבים למצב הרצוי, ואין ספק שבבחירת וילונות ונציאנים אנו דואגים לכך שהתחזוקה שלהם תהיה קלה ופשוטה ביחס לוילונות בד יוקרתי, אשר אותם עלינו לכבס לעיתים, ולהוריד אותם ממוט התלייה, בוילונות אלה אנו יכולים להשתמש בשואב אבק פשוט.

כך משפיעה רמת הפונקצונאליות על בחירת הוילון הרצוי.

 

אוהד הראל - בניית אתרים, קופירייטינג, קידום וכל שירותי האינטרנט

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה