הדברת עכברים או חולדות, מה עושים נגדם.
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הדברת עכברים או חולדות, מה עושים נגדם. 

מאת   16/06/2013 |  נצפה 2420 פעמים

הדברת עכברים או חולדות בבית בחצר לפני ואחרי הגעתם מומלץ לקרוא ולשמור.

אפשר להשמש במלכודות קפיץ או דבק מומלץ לשים במבה או אבוקדו. הדברת עכברים צריכה להתבצע אם הרבה סבלנות נחישות ותעוזה ללא דעות קדומות וללא הרבה יועצים. הדברת עכברים זה מקצוע לא קל לכן חשוב לחשוב על כל צעד שעושים ללא פניקה מיותרת.

הדברת עכברים בבית או חולדות מתבצעת בדרך כלל לאחר מעשה. על מנת למנוע מהם להכנס אלינו לבית עלינו לדאוג לא להשאיר להם שום פתח. עכברים או חולדות חיים חיים פעילים לחלוטין, בדרך כלל הם פעילים יותר בלילה או לקראת ערב. עכברים וחולדות מתחבאים היכן שלא מפרעים להם, לכן חשוב לא לאגור הרבה ארגזים בבית או בחצר. חשוב לסגור את כל פתחי הביוב, חשוב לסגור חלונות בלילה.

כל העצות הללו לא עוזרות אם כבר העכבר או החולדה בבית, בשביל לתפוס אותם צריך לשחק ב''חתול ועכבר''. צריך לסגור את כל הדלתות בבית והחלונות לאחר מכן לקחת מקל ולדפוק באזור היכן שרואים אותם. לעשות הרבה רעש ואז לתפוס. עכברים וחולדות חכמים מאוד, למעשה הם שורדים חזקים מאוד, בשביל שלא יכנסו לנו הביתה או לחצר עלינו לחשוב כמותם לכן חשוב להכיר את דרכי המחייה שלהם ודרך החשיבה שלהם. צריך לזכור הם לא תוקפים הם מפחדים מאיתנו לא פחות ממה שאנחנו מפחדים מהם! לכן צריך לפעול מהר כאשר רואים סימנים שלהם כמו קקי קטן כמו אורז או סימני נגיסות. לוכד עכברים מומחה יכול לבצע מיגור מהר מאוד אבל אפשר לבצע לבד הדברת עכברים רק צריך את הכלים הנכונים וכמובן אומץ ותעוזה. הדברת חולדות או לכידה מאמר זה הוא על קצה המזלג כמובן באתר שלי יש המון מיגע לפתרון לבעייה זאת.

 

אסי קליין 052-8732060 רמת גן http://www.hadbara-polish.com>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה