נדלן בארהב על קצה המזלג
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

נדלן בארהב על קצה המזלג  

מאת   26/05/2013 |  נצפה 1348 פעמים

ישראלים רבים ראו וממשיכים לראות את הפוטנציאל האדיר של רכישת נדל"ן בארה"ב. מחירי הדירות והבתים עדיין מאפשרים לרכוש נכס במחיר מצוין וליהנות מהשקעה לטווח ארוך שמניבה תשואה חודשית נאה ביותר. מה עלינו לדעת טרם רכישת נדל"ן בארה"ב? למה כדאי לשים לב וכיצד נמצא נכס המתאים לנו?

אילו סוגי השקעות נדל"ן מומלצות?

נכסים רבים מוצעים למכירה בארה"ב, החל מנכסים מסחריים ועד לדירות בודדות. עבור המשקיע הפרטי מומלץ להשקיע בדירה או רכישת בניין דירות (יש גם בנייני דירות בהם 4-6 דיירים בלבד). השקעה בבניין דירות נחשבת לבטוחה יותר שכן התשואה גבוהה יחסית להשקעה והסיכון מפוזר (אם דירה אחת עומדת ריקה לפחות לא מפסידים את כל כספי השכירות). ההמלצה היא לרכוש דירות למכירה בארה"ב באזורים בהם הביקוש להשכרה גבוה, לרוב מדובר באזורים עירוניים המאופיינים באוכלוסייה מגוונת.

איך מוצאים דירות למכירה בארה"ב?

תוכלו כמובן לחפש השקעות נדל"ן בארה"ב בכוחות עצמכם אך הדבר כרוך בלא מעט 'כאב ראש'. עליכם לדעת את אזורי הביקוש, חוקים ותקנות, לעמוד את כדאיות הרכישה וכמובן רצוי להגיע לאזור ולבחון את הנכס ועוד. דרך פשוטה יותר היא ליצור קשר עם חברה המתמחה בהשקעות נדל"ן בארה"ב עבור ישראלים. חברות אלו מציעות נכסים בדוקים מבחינה משפטית והנדסית, נכסים מושכרים בהם נמצאים כבר דיירים, נכסים בהם התשואה ידועה וכמובן שחברות אלו מספקות ליווי מלא בתהליך הרכישה. חברה מסוג זה מחזיקה משרד בארה"ב ויכולה לטפל עבורכם בכל ענייני השכרת ותחזוקת הנכס, עובדה שמקלה מאוד על התנהלות מול הדיירים והרשויות.

למה חשוב לשים לב כאשר בוחנים נדל"ן בארה"ב?

ליווי של חברה מקצועית המתמחה בתחום של דירות למכירה בארה"ב מקל מאוד על הליך הבחירה. עם זאת, החברה תציע לכם אפשרויות (מן הראוי שתעשה כן ולא 'תקבע' עבורכם את הנכס אותו אתם אמורים לרכוש) ועליכם לבחור את הנכס. כדאי לשים לב למספר פרמטרים למשל: בתי אבן מומלצים יותר מאשר בתי עץ שכן הם אינם דורשים תחזוקה רבה ונחשבים לעמידים יותר, שימו לב לאזור הנבחר ולתפוסת המגורים בסביבה הקרובה, שימו לב לאחוזי פשיעה, רמת מערכת החינוך, קיומם של מרכזי תעסוקה ומסחר וכדומה. בנוסף, לא מומלץ לרכוש נכס שעלות תחזוקתו השוטפת עולה על 10% מדמי השכירות (בארה"ב בעל הנכס אחראי על תחזוקתו במידה נרחבת יותר מאשר בארץ). כמו כן, אם אתם רוכשים נכס בו נמצאים דיירים רצוי לוודא שיש להם חוזה לטווח ארוך.

אוהד שושני

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה