יום הולדת נסיכות - לא לבנות בלבד!
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

יום הולדת נסיכות - לא לבנות בלבד! 

מאת   16/04/2013 |  נצפה 1736 פעמים

יום הולדת נסיכות הוא יום הולדת שכמעט כל ילדה מבקשת. לרוב הבקשות לערוך יום הולדת  נסיכות שכזה נע בין גילאי ארבע עד שמונה ובנות רבות נוטות לשחזר אותו בשלב מאוחר יותר של חייהן. יום הולדת נסיכות הוא מאורע המכיל בתוכו הרבה משאלות לב ורעיונות, המלווים את הבנות מגיל צעיר.

הורים רבים ניצבים בפני השאלה האם יום הולדת נסיכות יתאים לבנים ולבנות או אולי מומלץ לערוך אותו לבנות הגן או בנות הכיתה בלבד. במאמר זה ננסה לתת מענה לשאלה כיצד מומלץ לתכנן יום הולדת נסיכות, תוך שימוש בכלים העומדים לרשותכם וכיצד ניתן לערוך התאמות קטנות כך שיתאים לבנים ולבנות.

התאמה ראשונה ומאוד משמעותית, נובעת מעצם ההחלטה שלכם כהורים לחגוג לבנים ולבנות יחד. ברגע שהחלטתם על חגיגה משולבת תידרשו לשנות מעט את אופי התחנות או המשחקים המיועדים למסיבה. דוגמא טובה לכך היא עמדה או תחנת יום הולדת שמאוד מקובלת במסיבות יום הולדת של בנות. עמדה כזו היא עמדת איפור, תסרוקות ולק. כדי להתאים את העמדה הזו עבור יום הולדת משולב קל מאוד לערוך עמדה של קעקועים בראשית המסיבה (עמדה שקל מאוד לרכוש את החומרים, בעלות נמוכה וגם ליישם). עמדה או פינה נוספת, היכולה להוות בסיס מצויין למשחק יום הולדת היא עמדת בלוני צורות.

גם כאן כמו בעמדת קעקועי יום הולדת עלות החומרים נמוכה, הביצוע קל מאוד והתוצאה -

כל אחד מהמוזמנים ליום ההולדת יוכל לעצב בעזרת בלון צורות חרב ונדן, כתר יום הולדת וגם שרביט מפואר. כך גם תיצרו אוירת יום הולדת נסיכות טובה וגם תוכלו להתאים את העמדה של היצירה, כך שתתאים לכל הילדים ? בנים ובנות.

התאמה שניה וחשובה עוסקת בלבוש למסיבת יום הולדת נסיכות. הורים רבים מזמינים את הבנות לבוא בלבוש נסיכות מתאים. הלבוש הזה מורכב לרוב משמלות נשף או שמלות של תחפושות לפורים עם נעלי סינדרלה. אם בחרתם לערוך יום הולדת משולב, הפעם בקשו מההורים לאפשר לילדיהם לבוא בלבוש נוח. את ההתאמות לנושא המסיבה, תוכלו לעשות בעזרת אביזרים או עמדת בלונים כפי שהזכרנו. תנו לילדים לקשט בעצמם כתרים, חרבות ואפילו לעצב צמידים מיוחדם מגלילי נייר טואלט. חופש התנועה והמרץ שיהיה לילדים בזכות הלבוש הנוח יאפשר לכם, להפעיל את הילדים בכל משחק שירצו בלי לחשוש.

ישנן התאמות נוספות שכדאי לעשות כאשר עורכים יום הולדת נסיכות משולב לבנים ולבנות, אלו שתי ההתאמות החשובות והגדולות שיסייעו לכם במסיבה שלכם. נשמח לשמוע את הרעיונות שלך, מזל טוב!

דקלה עמית, מומחית תחום ארוח יום הולדת, מסיבות ילדים מייסדת תיבת ההפעלות - יום הולדת בקופסא

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה