אודות עוד גירושין והסכמי גירושין
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אודות עוד גירושין והסכמי גירושין 

מאת   18/03/2013 |  נצפה 2319 פעמים

לא משנה מהי הסיבה בגינה בחרתם להיפרד, כך או אחרת תאלצו להיעזר בשירותיו של עו"ד גירושין.

במידה ושני הצדדים מסכימים להתגרש אחד מהשני וישנה הסכמה מוחלטת על הסדרי ראייה ומשמורת של הילדים, חלוקת רכוש וכו', כל שנותר הוא לגשת לחתימת הסכמי גירושין אצל עו"ד גירושין. העו"ד יעביר את ההסכמים לבית הדין הרבני, אשר יתאם לכם מועד לקבלת הגט.

במידה ואין הסכמה, על אחת כמה וכמה חשובה התערבותו של עו"ד גירושין. עו"ד לגירושין הוא בעל ניסיון וידע רב שלאדם הפשוט אין אותו. בתיקי גירושין, במרבית המקרים, אין הסכמה בין הצדדים ולרוב צד אחד רוצה להתגרש והצד השני לא רוצה ופגוע.

במצב שכזה הדרך להגעה להסכם היא באמצעות ממון המוצע לצד שאינו רוצה להתגרש. מצב שכזה יכול ליצור מריבה ומאבק, שכן הצד שרוצה להתגרש, לא רוצה להרגיש מרומה ונסחט כך הופך תיק גירושין למסכת אלימה וארוכה של ייסורים לשני הצדדים.

 

למה עו"ד גירושין?

הפנייה לעו"ד גירושין היא הכרחית במקרה של גירושים בהסכמה והיא אפילו יותר קריטית במקרה של גירושין שלא בהסכמה הדדית. במדינת ישראל בה הגירושים הם מהלך מסורבל וקשה גם ככה, כאשר צד אחד מתנגד למהלך, הוא הופך לכמעט בלתי אפשרי.

פנייה מיידית ל- עו"ד גירושין תוכל לקצר את הזמן עד לקבלת הגט המיוחל ואפילו לצמצם נזקים כלכליים לצד הדורש את הגירושין.

עו"ד גרושין יוכל לעזור לנו מניסיונו והידע שלו להשיג את כל המסמכים הדרושים ולהפנות אותנו לבעלי מקצוע שונים כדי לקבל את כל המידע הדרוש לנו ולהכין תיק גירושין מלא, שיסייע לנו לזרז את התהליך של קבלת הגט וחתימת ההסכם. מרבית תיקי הגירושין אינם מגיעים לכדי פסקי דין אלא נגמרים בחתימה על הסכם. השאלה המרכזית היא האם תהיו בצד המרוויח או המפסיד.

 

עו"ד גירושין במקרה של בגידה

לא מעט נישואין מסתיימים בעקבות מקרה של בגידה. לא משנה אם מדובר ברומן או במעידה חד פעמית, לעיתים הידע של הנבגד על הבגידה והאופן בו יבחר לחשוף את המידע הזה, היא קריטית בכל הקשור להישגיו בהסכם הגירושין.

במידה ואת/ה מודע/ת לבגידה של בן או בת הזוג שלך, והחלטת שאין דרך חזרה וכי גירושין הם הפתרון, מומלץ לפנות באופן מיידי לקבל שירות מעו"ד גירושין.

השמירה על המידע וחשיפתו בזמן המתאים, כמו כן התזמון לגלות אודות הבגידה הם חלק חשוב ב- הסכמי גירושין ותוצאותיהם. 

עו"ד גירושין | עו"ד רועי קורץ http://www.kurz.co.il 03-6133328

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה