זוגיות כניהול-גברים ונשים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

זוגיות כניהול-גברים ונשים 

מאת   28/02/2013 |  נצפה 2281 פעמים

נניח, זכיתם וקיבלתם בירושה מפעל משפחתי מכניס ומניב תשואה גבוהה. אומנם הירושה יכולה להכניס לכם הרבה עושר (ויש מצב שגם אושר) אך באותה מיה ולצערכם אם המפעל במידה ויכשל יגרום לכם להפסדים עצב ומרירות.

מה אתם אומרים? הייתם נותנים למפעל לזרום יהיה אשר יהיה או מנהלים אותו בכוונה ובתשומת לב? גם אם הייתם מפקידים את העסק המוצלח בידי ניהול אומן עדין הייתם חייבם לנהל את המנהל.. 

אז זהו ! אנשים טובים אם זכיתם והנכם חיים בזוגיות (כן, זכיתם ! זוכרים את משל הפרופסור והאקווריום) בוודאי תגידו שזה אחד מהדברים החשובים בחייכם. אם לא ה-חשוב. 

אז איך אתם מנהלים את הזוגיות שלכם? (החלטנו כבר שאינכם חיים את הזוגיות סתם)

מה עושה את המנהל למנהל טוב בעסק?  ומכאן תרגמו באופן אישי מה עושה אתכם טובים בזוגיות?

 

בניהול ישנה למידה תוך כדי תנועה התבוננות ושיפור מתמיד. ובחיים הזוגיים?

אתם משתלמים לומדים ומכשירים עצמכם כפי שהייתם לומדים ניהול עסק?

זוגיות כמו ניהול מחייבת בניית חזון, מציאת ערכי הארגון והתאמתו לתנאי השוק המשתנים,

פעילות יצירתית, חקירה מתמשכת של הקיים האפשרויות ויכולת ניהול וויסות הרגשות.

 

כידוע ניהול יצירתי מחייב התנהלות רגשית נכונה האם זה בא לביטוי אצלכם? אתם משלבים למידת עמיתים? מתי שמתם לב להצלחות וכישלונות העבר ולמדתם מתוך הניסיון היומייומי המצטבר וגדל.

גם בזוגיות כמו בכל עסק לפעמים ננהג ונקבל החלטות בניגוד להיגיון כי הבטן פשוט כך "אומרת"

 

מהי היכולת שלכם להתאים את הפתרונות לסביבה הספציפית והאקלים השיווקי הקיים? ניהול מקצועי ויעיל מחייב היום יעוץ חיצוני, סדנאות, השתלמות ועוד ובהתנהלות הזוגיות? 

בזוגיות אפשר להיות בה כ"אבן שאין לה הופכין" וניתן לחיות אותה בדינמיות. כנראה גם צריך ! אחרת הזוגיות שלכם (כן כן שלכם ולא רק זו של השכן) תזרום לכל הכיוונים לאו דווקא למקום שתרצו וללא שליטה על קצב הזרימה.

 

בזוגיות כמו בניהול אנו צרכים לקבל החלטות שוטפות, ל"צאת מן הקופסא" ולאזן מול שגרה שוטפת. במיוחד שצצה בעיה ,יש בעיה ודילמה האם אנו מביטים אליה לפעמים מזווית שונה חוקרים ובודקים? 

 

לסיכום, יכולת למידה, שיווק וביטחון עצמי משולב בענווה, אינטואיציה, הומור לצד רצינות, נחישות שזורה ברגישות והקשבה. אפילו שילוב ושימור עובדים בהחלטות, חזרה על הצלחות והפקות לקחים לאחר כשלון. המשיכו בהקבלה כמה משמעותית זו כיד היצירתיות  והגיון הפשוט והטוב שיש לכם. 

 

הקדישו זמן לניהול לזוגיות שמחה אהבה הנאה וחוויה ותרוויחו אושר וגם עושר...

בהצלחה בעסק היקר שזכיתם בו !

 

תשומת לב-אריאל טמירתשוקה זוגית בשיח ומגע קבלו מתנה חינם : מסע בשבילי המיניות הזוגית http://land.t-l.co.il/?p=1 בפייסבוק http://www.facebook.com/bishvil.hazugiut או באתר www.t-l.co.il    

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה