הרמוניה של אמון...
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הרמוניה של אמון... 

מאת   03/02/2013 |  נצפה 2332 פעמים

יש את מה שאנו מגדירים: "אמון" האמון אמור לבוא מבפנים, סוג של תחושה או חוויה פנימית שאינה תלויה ואינה יכולה להיות מוגדרת במילים חיצוניות, זהו משהו כמו בטחון פנימי שקיים תמיד, רק שהדאגות שלנו והרעיונות השונים לגבי החיים שיכולים להיות מפחידים, מכסים על אמון טבעי זה שנוכח  בתוכנו תמיד.

מצדו השני של האמון, קיימת מה שאנו מגדירים: "אמונה" האמונה היא כבר משהו כביכול חיצוני לנו, זו חוויה חיצונית שמתבטאת כמשהו ש"אני" יכול לבחור בו, ישנו קסם החוויה שאני הבוחר במה להאמין ובמה לא להאמין. בדקו יקירים את האמונות שלכם מהיכן הגיעו? האם הן שייכות כעת לחיים שלכם? או זו בכלל אמונה שקשורה למישהו אחר ולדרך החיים שמתאימה לו ומשקפת את מה שהוא עובר כעת ולא בהכרח מתאימה למה שאתם הייתם רוצים בחייכם. האם אמונות אלו גורמות לכם לשמחה? לעצב? לפחד?

המשקל העיקרי של חוויית חייכם הנוכחית, מצביע על האמונות החזקות יותר שאתם אוחזים בהן, על כן אם משהו בחייכם מטריד אתכם כבד זמן ממושך או לא נוח לכם איתו, זוהי הזדמנות פז לבדוק באיזו אמונה אתם אוחזים שנוגדת למצב המאוזן אותו אתם מבקשים לעצמכם. אם אבד לכם ה"אמון", לימדו לזהות אותו מחדש, הוא תמיד בנמצא, שבו בשקט עם עצמכם והזיזו כל רעיון ומחשבה והוא ייחשף מיתוך ההסתרה.

לאחר שתכירו בהוויה שקטה של "אמון" שזו הוויה קיומית ראשונה, תוכלו כעת להלביש על הווייתכם אמונות חדשות מתוך אהבה חכמה ובתבונה, לחיות חיים הרמוניים המשמחים אתכם ואת כל הסובבים אתכם.

אריאלה פרינץ ~מודעות~  ~תודעה~ ~רוחניות~צמיחה ונתינת מרחב לשינוי פנימי אמיתי~… מקבלת גם לפגישות אישיות. להתקשרות: 054-5955975    אתר-בלוג  www.apmind.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה