למה רפואה משלימה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

למה רפואה משלימה? 

מאת   30/01/2013 |  נצפה 1183 פעמים

כשאנחנו חולים, רובנו מחפשים איזושהי הקלה או פתרון כלשהו, שיגרום לנו להרגיש טוב יותר ולחזור לתפקד במהרה. הדרך הרגילה לעשות זאת היא להיעזר בתרופות שונות, חלקן תרופות מרשם ואחרות תרופות ללא מרשם, אשר ניתנות בהמלצת הרופא או נלקחות באופן עצמאי על סמך ניסיוננו. תרופות כאלה יכולות להיות משככי כאבים, סירופ נגד שיעול, טיפות אף, ועוד משחות ותכשירים שונים העוזרים להתגבר על סימפטומים כאלה ואחרים, המפריעים לנו להמשיך בשגרת יומנו.

הבעיה עם שיטת הטיפול הזו היא שלקיחת תרופות לטיפול בסימפטומים, בדרך כלל איננה עוזרת לטפל במקור הבעיה ולחזק באמת את הגוף. למשל אם חלינו בשפעת ואנו נוטלים פאראצטמול להורדת החום ומשפריצים טיפות אף כדי שנוכל לנשום טוב יותר, אנו לא מטפלים במערכת החיסונית שלנו, אלא רק "מכבים שרפות". בעיה נוספת היא, שנטילת תרופות רבות מכניסה אל גופנו חומרים כימיים רבים, אשר עלולים לרגום גם לנזקים שונים, לכן לא מומלץ להתבסס על תרופות אלה בלבד כל פעם שאנו לא חשים בטוב.

כיום ידוע כי ישנה אלטרנטיבה לטיפול הרפואי הקונבנציונאלי. הרפואה המשלימה נמצאת בעלייה מבחינת הפופולאריות שלה, ורבים כבר מבינים כי ניתן לשפר את הבריאות הכללית שלנו באמצעים טבעיים שאינם מזיקים, ויכולים אף להיות נעימים מאוד.

 להלן חלק מהסיבות מדוע רפואה משלימה עדיפה במקרים מסוימים על פני רפואה קונבנציונאלית:

לרדת בקלות - לרדת במשקל זה קל!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה