המורכבות של הובלות פסנתר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

המורכבות של הובלות פסנתר 

מאת   15/01/2013 |  נצפה 1121 פעמים

פסנתר. כלי נגינה אהוב ביותר, שמלווה אתכם שנים על גבי שנים. פסנתר לא מחליפים כמעט אף פעם, מסיבות ברורות. לעומת זאת, דירות אנו עוברים גם עוברים, דבר שעלול ליצור בעיה לא פשוטה: הובלת הפסנתר ליעד החדש. בהתחשב במשקל ובנפח העצומים של הפסנתר, התמונה הופכת למורכבת עוד יותר- דבר שמצריך חברת הובלות אמינה.

הקשיים של הובלות פסנתר

אם כך, הובלת פסנתר היא אחד החלקים המאתגרים ביותר של ההובלה. את המשקל והנפח העצום כבר הזכרנו. עובדה זו מביאה לא רק לקושי מהותי לסחוב את הפסנתר, אלא, במקרים מסוימים, מונעת את האפשרות לעשות זאת כלל. חשבו, למשל, על פסנתרים שלא יכולים לעבור בפתח הדלת או המעלית.

היות ובניגוד לרהיטים לא ניתן גם לפרק את הפסנתרים, אנו נותרים, לא פעם, אובדי עצות של ממש אל מול המשימה המורכבת הזו. כאן בדיוק חברת ההובלות המקצועית נכנסת לתמונה: באמתחתה לא רק כוח האדם המוכשר לביצוע המשימה, אלא גם ציוד שיהפוך אותה לאפשרית. מנוף, למשל, נרתם לא פעם להובלת פסנתרים, בין אם דרך הדלת ובין אם דרך החלון.

כאן עושים זאת נכון

הובלה של פסנתר בודד, באופן מעט אירוני, נכנסת לעיתים לקטגוריה של הובלות קטנות, ולו עקב המספר המצומצם של הפריטים המועברים. לכן, כאשר עושים זאת, נדרש ליצור קשר עם חברת הובלות אשר מתמחה בהובלות פסנתרים, וביצעה לא מעט כאלה. בירור זה פשוט עד מאד בעידן האינטרנט: אפשר להיכנס לאתר האינטרנט של החברה, למשל, ולראות בדיוק את תחומי הפעילות שלה.

כאשר יוצרים קשר עם חברת ההובלות, מומלץ מאד לפרט להם ככל האפשר את המאפיינים של הפסנתר. גודל, דגם, מידות- הם יכולים להקל מאד על ההיערכות של חברה ההובלות, בין אם מבחינת הציוד ובין אם מבחינת כח האדם המוקדש למשימה.

סוגיית הביטוח

אם ברשותכם פסנתר, בוודאי שתוכלו לספר על כמה הוא יקר עבורכם, הן מבחינה כספית והן מבחינה רגשית. כל זה הופך את הנזק האפשרי לפסנתר לסיוט הגדול של כל אדם. בחירה בחברה המתמחה בהובלות מסוג זה יכולה להקטין את הסיכוי ל"תקלות" עד מאד, אולם זה לעיתים לא מספיק.

לכן, ההמלצה הברורה היא לבחור חברת הובלות אשר מציעה גם ביטוח מלא על הפסנתר, אשר יעניק ללקוח פיצוי על כל נזק שנגרם לו, חלילה. כך אפשר לצאת להובלה בראש שקט, ולדעת כי כלי הנגינה הזה ימשיך לשמש אותנו גם שנים.

אירית הובלות- חברת ההובלות המובילה בישראל.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה