חלונות סקיילייט לעליית הגג - מהם היתרונות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חלונות סקיילייט לעליית הגג - מהם היתרונות 

מאת   21/12/2012 |  נצפה 2282 פעמים

מהם חלונות סקיילייט ומה היתרונות שמציגה התקנתם?

 

חלונות סקיילייט הם חלונות גג אשר מטרתם להוסיף תאורה ואוורור לעליית הגג. חלונות אלה מהווים פתרון מצוין לתוספת חלון מעוצב עם שימושיות גבוהה. בחללי עליית גג, הדחוסים למדי ברוב המקרים, אין אוורור ואור מספיקים. האופציות להוספת חלונות בעליות גג, גם היא לא תמיד פשוטה בפני כל אלו שמבקשים להפוך את חלל עליית הגג לחלל מגורים. לעתים קרובות תתאפשר התקנתת חלון אחד בלבד, שאינו נותן מענה מספיק. בנוסף, חללי עליית גג הינם חשוכים ברוב המקרים משום שעליית הגג לא יועדה במקורה למגורים אלא למטרות אחסון בלבד. התקנת חלון גג סקיילייט נותנת מענה לבעיות שתוארו משום שהיא מאפשרת סירקולציה טובה של אוויר והחדרת אור טבעי ובכך מביאה לחיסכון באנרגיה והשפעה חיובית על אקלים עליית הגג. מעבר לכך, חלונות הסקיילייט מוסיפים אלמנט עיצובי ברמה אדריכלית לחלל עליית הגג, בין אם הם ממוקמים בגג רעפים משופע, או בגג בטון שטוח, ומוסיפים לחלל נופך מרתק.

 

התקנת חלונות גג סקיילייט - באילו מקרים ההתקנה אינה כדאית?

 

קיימים עליות גג אשר התקנת חלונות גג בהן הינה למעשה מיותרת. בהתחשב בעובדה שהתקנת חלונות גג יכולה להיות השקעה לא מבוטלת, אזי במידה ואין בכוונתכם להסב את עליית הגג לחלל מגורים אזי לרוב אין טעם בהשקעה כספית כזו רק כדי לספק אוורור נוסף לעליית הגג. גם בחללי עליית גג בהם קיימים חלונות גדולים ומרווחים, לא תמיד מוכיחה עצמה התקנת חלון גג כשימושית ואם החלונות הקיימים כבר מספקים זרימת אוויר טובה ואור טבעי אזי אין צורך בהתקנת חלון גג למטרה זו, אלא אם כן אתם רוצים לעשות זאת רק עבור עיצוב עליית הגג.

 

חלונות סקיילייט - מה באמת חשוב לדעת

 

אם בכל זאת תחליטו להתקין חלונות גג סקיילייט, חשוב שתבחרו את המוצר האיכותי ביותר מחברה אמינה. אם חלונות גג אינם מותקנים באופן מקצועי, אתם עשויים לסבול מרטיבות ומדליפות גשם, איטום לקוי ובידודיות גרועה לרעשים. על כן, יש ורצוי להקפיד לבחור מוצרים שיוצרו בארצות בהם האקלים בחורף הוא קשה, ובכך להבטיח שחלונות אלו נבדקו על הצד הטוב ביותר. בדקו שחלקי החלון החיצוניים יורכבו מחלקי אלומיניום בלבד, מה שיבטיח את עמידותו של החלון, שהזכוכית תהיה זכוכית כפולה ועבה, בעלת יכולת לסנן את קרני השמש, ושחלקו הפנימי של החלון יורכב מעץ שעבר טיפול בלכה על בסיס מים.

 

 


אודות


מזה עשרות שנים חלונות גג הם ההתמחות המרכזית והעיקרית של חברת "עליית גג" הוותיקה. החברה משווקת בין השאר חלונות גג מתוצרת חברת VELUX הדנית, הנחשבים המובילים בעולם, וכן סולמות מתקפלים לעליית גג.


בקרו באתר, בואו להתרשם ולהתייעץ או צרו קשר.


http://www.halon-gag.co.il 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה