פורטל מתגרשים - meetgarshim - הגדול בישראל
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

פורטל מתגרשים - meetgarshim - הגדול בישראל 

מאת   16/12/2012 |  נצפה 3261 פעמים

פורטל  meetgarshim  הגדול בישראל עלה לאוויר

 

פורטל מתגרשים meetgarshim נותן מענה ללמעלה ממיליון גרושים וגרושות בישראל. הפורטל יספק  מידע בתחום המשפטי והליכי גירושין ויתן מענה בתחום החברתי קהילתי – נפגשים במתגרשים.

פורטל meetgarshim עלה לאוויר (01.12.12) וכבר מספק לגולשיו תכנים עשירים ואפשרות לחלוק מידע – ולקבל מידע הנחוץ להם בעת שינוי ומשבר. הפורטל משמש פלטפורמה מקצועית וחברתית בתחום הגירושים. בישראל למעלה ממיליון גרושים וגרושות, כ-350 אלף מתוכם נמצאים באינטראקציה אינטנסיבית הקשורה לענייני הגירושין והמספר הזה עולה בהתמדה. 

בפן המשפטי - הפורטל מספק את כל המידע הנחוץ למי שעומד להתגרש, עוד בטרם התקבלה ההחלטה להתגרש, בשלב בו לא ניתן להתייעץ עם איש, ניתן להכנס לפורטל ולברר את מצבך, איזה פעולות מידע עליך לצבור או באיזה פעולות יש לנקוט בטרם תודיע על ההחלטה להתגרש. בדיקת האפשרות של שלום בית ושיקום הזוגיות, מה האפשרויות ואיך זה נעשה.. עובר לבחירת אנשי מקצוע והליכי גישור או פתיחת תיק גירושין דרך כל הסוגיות הקשורות בהליכים כגון - הסכמים, משמורת והסדרי ראיה, מזונות, חלוקת רכוש וכלה בפסקי דין ותקדימים. כמו כן, יעמדו לרשותכם אינדקסים של כל בעלי המקצוע המתאימים: עו"ד לענייני משפחה, מגשרים, חוקרים פרטיים ועוד.


בפן של התחלות חדשות - כתבות ומידע בתחומים שונים החל מתמיכה וייעוץ של אנשי מקצוע כגון מאמנים אישיים, פסיכולוגים ויועצי תדמית דרך מעבר דירה על כל המשתמע מכך ועד זוגיות חדשה ואפילו - פרק ב'... גם כאן יעמדו לרשות הגולשים מאמרים ומדורים הסוקרים את התחומים השונים, טיפים למתגרשים לביצוע מוצלח והמנעות מביצוע טעויות, התמודוות עם קשיים בנושא זוגיות, ההודעה לילדים והקשיים שהם חווים כתוצאה מכך, קושי ההתמודדות לבן/בת הזוג שאינו שלם עם הבחירה ולהתגרש, יציאה לקריירה חדשה, שיפור התדמית והמראה האישי כל אלה עם קישורים באינדקסים אל מיטב נותני השירותים להם הם זקוקים בכל נקודת זמן.

הפורטל ישמש במה לקהילת גולשים בעלת מכנה משותף, קהילה התומכת בחבריה מתקופת משבר להתחלה חדשה, בתחום האישי, הזוגי, העסקי והחברתי.


מטרת הפורטל להוות מקום מפגש נעים, יעיל ועסקי בין נותני השירותים ולשמש במה לבעלי המקצוע המספקים שירותים רלוונטיים לכם הגולשים. 

אודות
פורטל מתגרשים - meetgarshim הוקם על-ידי שרון ברעם ורון מדין, היזמים והמקימים.
הפורטל עלה לאויר ב-1.12.12פרטים ויצירת קשר:
שרון ברעם - מנהל האתר - 053-3310639 - meetgarshim@gmail.com
הדר פרבר - מנהלת התוכן - 054-4540954 - hadarfarber@gmail.com

    נפגשים במתגרשים
פורטל - meetgarshim

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה