כלכלן פרקטי מציעה למעסיקים: לא מרוצה מעובד שלמד אצלנו? נחזיר לך משכורתו
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כלכלן פרקטי מציעה למעסיקים: לא מרוצה מעובד שלמד אצלנו? נחזיר לך משכורתו 

מאת   09/12/2012 |  נצפה 2012 פעמים

"כלכלן פרקטי" - מכון ההדרכה המקצועי לכלכלנים ולרו"ח בבעלות ליאור סולטן, המכשיר בוגרי אוניברסיטה לעבודה מעשית בתחומי כלכלה, ראיית חשבון ומנהל עסקים, מציע עתה למעסיקים פוטנציאליים של בוגרי הקורס, הצעה אטרקטיבית חסרת תקדים:

"כלכלן פרקטי" מוכנה לשלם למעסיק את מלוא משכורתו של העובד בחודש העבודה הראשון שלו, במידה והמעסיק לא יהיה מרוצה מעובד שסיים את הקורס ומחזיק בתעודת כלכלן פרקטי.

ההחזר הכספי יהיה של משכורת עד 10,000 ש"ח, ומדובר במעסיקים שהנם חברות ציבוריות ומשרדי רואי חשבון  בשתי העשיריות הראשונות של המשרדים.

תוקף ההצעה עד חודש מרץ 2013, והיא כפופה לתקנון שיתפרסם באתר "כלכלן פרקטי".

המחשבה העומדת ביסוד פעילות כלכלן פרקטי שהוקמה על ידי ליאור סולטן, היא שבוגרי אקדמיה בתחומי כלכלה, ראיית חשבון ומנהל עסקים, אינם מוכנים לעבודה בשוק, מתקשים להיקלט בהצלחה במקומות עבודה, ויש להכשירם לכך בקורסים המיוחדים של כלכלן פרקטי. 

החברה פועלת בישראל, צרפת וגרמניה, ולאחרונה הועבר הקורס במתכונתו המלאה לאקדמאים מאוניברסיטת ייל ומאוניברסיטת הרווארד, כדי לבחון האם בכלכלן פרקטי עומדים במבחן המציאות בשוק הגלובלי.

ליאור סולטן מסביר את הרציונל של ההצעה המיוחדת למעסיקים: "אנו מאמינים בבוגרי הקורס, הנבחרים לאחר מיון ורוכשים במהלכו את הידע שיאפשר להם להשתלב היטב בארגונים המובילים בישראל. עם זאת, אנו רוצים לעודד חברות לקלוט את בוגרינו לעבודה ללא חשש שיינזקו כספית אם העובד אינו עונה לדרישותיהם".

קורס "כלכלן פרקטי" נמשך סמסטר, ומורכב ממפגשים שבועיים בני ארבע שעות אקדמיות כל אחד ומבחן סופי. החברה מתחייבת ללמד את כל החומר המופיע בסילבוס, ואף מתחייבת לקיים מפגשי השלמה במידת הצורך ללא כל תשלום נוסף, וזאת כדי לתת לסטודנטים את השירות האופטימאלי ביותר.

עד היום סיימו כאלף בוגרים את הקורס בישראל, לרבות עובדים שמועסקים בפירמות גדולות והרגישו צורך להתמקצע. עשרות רבות של בוגרים חדשים התקבלו לעבודה והשתלבו בארגונים גדולים במשק הישראלי.

ל"כלכלן פרקטי" הסכמי שת"פ עם "המרכז הבינתחומי בהרצלייה" ו"המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן" - האוניברסיטה הפתוחה.

 

לפרטים נוספים: ליאור סולטן, טל. 052-9773292

 

רקע על ליאור סולטן:

בן 36. בעל תואר ראשון ושני בכלכלה. כבר כנער סיים תואר ראשון במתמטיקה.

ליאור היה כלכלן ראשי של חברת אבגול הבורסאית, ניהל פרויקט של עשרות מיליוני דולרים מול ברזיל והודו עבור אלתא ותעשייה אווירית.

היום הוא מלמד ועוסק בייעוץ כלכלי ואסטרטגי, ונותן חוות דעת כלכליות בין היתר לבתי משפט.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה