היכרות ראשונית עם שרותי אחסון אתרים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

היכרות ראשונית עם שרותי אחסון אתרים 

מאת   21/11/2012 |  נצפה 2013 פעמים

את שירותי האחסון מספקות חברות אינטרנט, ספקיות אחסון או חברות אחסון. שירותי האחסון כוללים אירוח של תכנים אלקטרוניים. תוכן זה כולל מגוון רחב של סוגי תכנים: דפי אינטרנט , בתצורה של קוד, וקבצים שונים: תמונות, מידע, וידיאו, מוזיקה, מדיה שונה או כל תוכן אחר שהלקוח רוצה לאחסן. כל תוכן שמאוחסן על גבי שרתים של ספק האחסון צריך להיות נגיש למשתמשים המורשים של אותו השרת. שירותי אחסון אתרים הם שירותי אחסון ואירוח אתרים עבור בעלי אתרים, חברות, או כל לקוח בעל צורך להעלות תוכן לרשת פרטית או לרשת האינטרנט.

רוב לקוחות האחסון, הם לקוחות פרטיים אשר מעוניינים לאחסן את האתר שלכם במטרה לאפשר למשתמשים מרחבי העולם להיחשף לתוכן שלהם אם זה מוצרים, תוכן, שיווק , קידום, בלוגים ועוד!!!

מדוע אנחנו בונים אתרי אינטרנט ולמה צריך שירותי אחסון?

ישנן שתי סיבות עיקריות, בלתי נפרדות, לבניית אתרי אינטרנט:

שירותי אחסון לאתרי אינטרנט הם שירותים המאפשרים למשתמשים מרחבי העולם להציג את התוכן שהם רוצים בהתאמה לצרכים שלהם. המשתמשים יכולים לפרסם את האתר שהם בנו, את התכנים, הדעות, המוצרים וכל דבר שברצונו של אדם לשתף עם העולם. השירות מתאים לאנשים פרטיים ועסקים כאחד ומיועד לסייע להם לשווק את עצמם דרך אתרי אינטרנט באמצעות רשת האינטרנט הכלל העולמית. חברות אחסון מספקות מקום - נפח דיסק קשיח , רוחב פס – תעבורה ומשאבים נוספים בסוגים שונים של שרתים בבעלות מלאה של הלקוח או על ידי השכרה של משאבים לשימוש של הלקוחות שלהם.
נוסף על כך, חברות האחסון דואגות לקישוריות, בדרך כלל באזור מידע.

סוגי שירותי אחסון

יש כיום מגוון רחב של שרותי אחסון כאשר ההיקף, האפשרויות, המאפיינים וטיב השירות משתנה מאוד, והינו תלוי חברת אחסון.
סוגי שירותי האחסון מתחילים בשירותי אחסון בסיסיים ביותר, אשר מתאימים לאחסון של אתרי תדמית מקוונים או אחסון מידע בקנה מידה קטן, ועד לשירותי אחסון מתקדמים בשרתים ייעודיים ובשיטת מחשוב ענן המתאים לחברות ועסקים בעלי אתרים רבים, או צרכים ייחודיים.

מה שירותי האחסון מאפשרים לכם?

אין אתר או עסק שהם בעלי אותם הצרכים, ולכן חשוב להבין כי ישנו צורך בהתאמת שירותי אחסון לכל לקוח באופן ייעודי. בחירה ממגוון רחב של חבילות אחסון יאפשר לכם לקבל את הכלים המתאימים ביותר לצרכים של האתר שלכם. בעזרת התאמה של חבילת אחסון על ידי המומחים של Xhost תוכלו למצות את המרב מהאתר שלכם ומחבילת האחסון שלכם.

xhost - אחסון אתרים שיתופי, ריסלרים,VPS, ושרתים ייעודיים כתובת: http://www.xhost.co.ilדוא"ל:   info@xhost.co.ilטלפון: 072-250-9393 נייד: 050-5999333

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה