חיפוי קירות לאמבטיה - איך לבחור בחוכמה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חיפוי קירות לאמבטיה - איך לבחור בחוכמה? 

מאת   20/11/2012 |  נצפה 2160 פעמים

אחד האלמנטים החשובים ביותר בשיפוץ חדר אמבטיה הינו בחירת חיפוי קירות מתאים. חדר האמבטיה נוטה לתפוס לחות ורטיבות יותר מכל חדר אחר בבית ועל כן כל פריט שבו - מהכלים הסניטריים, דרך הריצוף ועד חיפוי הקירות צריכים להיבחר בקפידה תוך התייחסות לאקלים המיוחד של חדר זה ובחירה בחומרי גלם חזקים, איכותיים ומותאמים לתנאים אלו. חיפוי קירות הוא אחד מחומרי הגלם העיקריים שנבחר לאמבטיה ובעצם יסייעו לנו, כשמם כן הם, לחפות את קירות האמבטיה ולאפשר להרטיב את הקיר בצורה זו בלי לפגוע ביסודותיו וליצור עובש ופטריות ברחבי האמבטיה.

איך לבחור חיפוי קירות לאמבטיה בחוכמה?

לפני שנרכוש  את חיפוי הקירות הראשון שמציעים לנו חשוב שנשים לב לנקודות הבאות:

איזה חיפוי קירות הכי מתאים לאמבטיה?

לא בכדי חיפוי קירות לאמבטיה הוא חומר הגלם הפופולארי ביותר עבור חדר הרחצה. העמידות של הקרמיקה בפני רטיבות, החוזק שלה ועצם זה שהיא מוצר תעשייתי-סיננטי שכל הזמן בתהליכי התפתחות הופכת אותה לחומר גלם הטוב ביותר עבור חדר האמבטיה. הדרישה הגדולה לאריחי קרמיקה מביאה לשוק מגוון רחב של עיצובים מקוריים ומעניינים שמסייעים לנו לשבור את העיצוב החד-גוני של חדר זה. נוכל להשתמש גם בפסיפס אך לקחת בחשבון שהתחזוקה שלו והניקוי בין החריצים יהיה קשה יותר.

אתר "שיפוצים פלוס" מציע נבחרת של קבלני שיפוצים מומלצים מכל הארץ: הקבלנים נבדקים על ידי צוות האתר ועוברים סינון. לכל קבלן שיפוצים באתר רשימה של חוות דעת שצוות האתר אסף טלפונית מהלקוחות שלו - רק חוות דעת אמיתיות, מגובות בחשבוניות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה