איך לבחור יועץ מיסטי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך לבחור יועץ מיסטי? 

מאת   21/10/2012 |  נצפה 2581 פעמים

ישנם מצבים בחיים שבהם אנו מרגישים מבולבלים, לא יודעים איך להמשיך או שלא מבינים מה לא בסדר, למה אנחנו לא מצליחים להגיע לאן שאנחנו רוצים. במצבים כאלה, לפעמים מרגישים שצריך להתייעץ עם מישהו חיצוני, אובייקטיבי, מקצועי. אז נכון שיש לנו חברים קרובים וטובים ומשפחה תומכת, אבל דווקא הם לא תמיד אובייקטיביים.

לבני משפחה וחברים יכולים להיות אפילו אינטרסים גם לגבי הקשיים האישיים שלנו, ואז הייעוץ והעזרה שלהם לא יהיו תמיד יעילים או אובייקטיביים. (לדוגמה: אם אמא מאד רוצה שתתחתני, היא יכולה להגיד לך להתעלם מחלק מהחסרונות של הבחור שאת יוצאת איתו, למרות שחסרונות אלה מאד מפריעים לך? זו עצה, אבל היא לא כל כך אובייקטיבית?).

במצבים אלה של צומת דרכים או תקיעות במקום לא פעם אנשים מחפשים יועץ, שיוכל להבין את המתרחש בנפשם ולייעץ להם מהי הבחירה הנכונה מתוך מגוון האופציות העומדות לרשותם, או אפילו להציע אפשרות חדשה ושונה, שלא נלקחה בחשבון עד כה.

יועץ מיסטי הוא הכתובת הנכונה במצבים אלה. ליועץ מיסטי יש את היכולת לקרוא את האישיות של הלקוח שלו על יתרונותיה וחסרונותיה. בעוד שרוב האנשים מסוגלים להתרשם רק מהנתונים הפיזיים של העומד מולם או להסיק מסקנות מן הדברים שהוא אומר, ליועץ מיסטי יש את הכלים והכישורים לקרוא גם את המימד השישי, הרוחני, לחוש את הקארמה או ההילה הבלתי נראית שמלווה את הלקוח שלו בטוב וברע. יכולת זו מאפשרת ליועצים מיסטים להצביע בפני הלקוחות שלהם על התכונות שלהם עצמם שתוקעות אותם, התכונות שאינן מאפשרות להם להשיג את מטרותיהם. בעקבות כך יכול היועץ המיסטי להציע כיוון פעולה, לסייע בבחירת הכיוון למי שמתלבט בין כמה אלטרנטיבות או אף להציע אלטרנטיבה שטרם נשקלה.

איך מוצאים יועץ מיסטי?

לאחר שהתקבלה ההחלטה כי יש בעיה ויש צורך בהתייעצות עם יועץ מיסטי מקצועי, עולה השאלה איך לבחור אותו? ישנם כמה וכמה תחומים של ייעוץ מיסטי וכמה דרכי התייעצות.

ייעוץ בדרך הישנה על ידי מפגש פנים מול פנים עם היועץ: דרך זו דורשת הקדשת זמן לייעוץ לשם קיום הפגישה. לאנשים הזקוקים לקשר והמגע האנושי דרך זו יכולה להיות יעילה.

יעוץ באמצעות הטלפון: גם דרך זו חוסכת את זמן הנסיעה לקליניקה הפרטית של היועץ. אך לעומת האינטרנט ייעוץ באמצעות הטלפון מאפשר סוג של קשר אינטימי יותר בין היועץ ללקוח. יש אנשים שחשוב להם לשמוע את קולו של היועץ, וישנם אף יועצים הסבורים שישנה חשיבות לשמיעת קולו של הלקוח בזמן שהוא מתאר את עצמו ואת בעייתו.

בכל מקרה של פניה לייעוץ, חשוב לסמוך על האינטואיציה האישית שלכם, אשר לבטח תוביל אתכם ליועץ המתאים לכם ביותר.

לתחזיות נוספות הכנסו לאתר הורוסקופ

כל הזכויות שמורות @ פורטל הורוסקופ

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה