מדרסים לנעלי כדורגל
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדרסים לנעלי כדורגל 

מאת   20/10/2012 |  נצפה 1638 פעמים

כדורגל כפי שכולכם יודעים הוא אחד מסוגי הספורט הפופולארים ביותר בעולם. במשחק הכדורגל, השחקנים לא רשאים להשתמש כלל בידיהם במהלך המשחק, ולכן הרגליים עושות את רוב העבודה.  זה מאוד סביר להניח שהספורט המודרני ביותר דורש מאמץ פיזי של הרגליים.

לעבור את היריב, לעצור את הכדור ולבעוט אותו- כל הפעולות האלה נעשות באמצעות הרגליים.

על השחקנים לרוץ מעלה ומטה במגרש, לבצע עצירות פתאומיות ושינוי כיוון חד בצד לצד כל זאת ועוד הרגליים סופגות מכות רצינויות במגרש הכדורגל במהלך המשחק.

ללא אמצעי זהירות ראויים עלולות לקרות פציעות רבות ברגל ובעיות ברגל לכל החיים יכולות להתרחש כתוצאה מסוג זה של "התעללות". אחת הדרכים להפחית את ההשפעה של משחק כדורגל על הרגליים הוא להשתמש בזוג מדרסים איכותי בנעל הכדורגל  של השחקן.

הטלטלות הרבות כמו גם העצירות הפתאומיות מתחילות להביא למתיחה ועומס על העקבים, קרסוליים, שוקיים וברכיים גם כן. השלכות אחרות כוללות עייפות שרירים בכפות הרגליים, הקרסוליים ושוק שעלולים לפגוע ביכולתו של שחקן על המגרש.

יש שני דברים שיכולים להפחית בשיעור ניכרו את הסיכונים של סוגים אלה של פציעות ותוצאות. הראשון הוא מתיחות וחימום נכונים לפני ואחרי המשחק. זה יעזור להכין את הגוף לפעולה הצורמת על המגרש ולשחרר את ההורמונים הנחוצים כדי להדוף כימיקלים שליליים שיכול להיות שפורסמו על ידי הגברת רמת הפעילות שלך פתאום. הדרך השנייה כדי לצמצם או למנוע סוג זה של עייפות ופגיעת ההתרחשות היא להשתמש בזוג איכות של מדרסי כדורגל.

קצף זיכרון כפול שכבתי בעדינות ולאחר מכן דוחס ריבאונדים עם כל צעד כבד על מגרש כדי למזער את ההשפעה על רגליו של השחקן. צורתו של המדרס גם משחקת תפקיד. צמד מדרסי כדורגל עשוי היטב הכולל תמיכה נוספת היא נחוצה עבור שחקן כדורגל; בעקבים ובקשתות הרגל. תמיכה נוספת זאת עוזרת לשפר את האיזון והיציבות של השחקן שיהיה לו השפעה חיובית על ביצועיו של השחקן על המגרש.

ההתקף של כדורגל הסוליות גם השתפר על ידי לבישת מדרסי כדורגל אשר מפחית שפשוף שעלול לגרום לשלפוחיות ויבלות על פני זמן. התאמה נכונה יחד עם התמיכה והריפוד מקטין מאוד את עייפות הרגליים, הקרסוליים, העורות והעגלים, ומאפשר לשחקן לשחק במיטבו לתקופה ארוכה יותר של זמן.

אפשרות נוספת היא להשתמש ברפידות גובה 2 ס"מ אשר נכנסות לתוך הנעל ומרככות את המכה ובעצם פורסות את העומס של כל הגוף מהעקב לאורך כל כף הרגל ובכך מקלה ביותר על העומס של העקב.

הזכויות שמורות לרפידות אכילס המשווקת מדרסי גובהרפידות גובה ורפידות הגבהה לנעליים


אתר: www.achillespads.com, מענה טלפוני 24 שעות ביממה להזמנות: 073-2547850 
לשאלות וקבלת ייעוץ: 054-5432583

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה