איך להרוויח כסף לאחר פרישה מעבודה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך להרוויח כסף לאחר פרישה מעבודה 

מאת   30/09/2012 |  נצפה 2902 פעמים

איך להרוויח כסף לאחר פרישה מעבודה

הגעתם לגיל פרישה ואין לכם מקום עבודה, מעסיקים עושים לכם פרצופים בראיון העבודה, פשוט לא צריך טובות! הגיע הזמן להכיר אפשרויות אחרות שיכולות ליצור לכם מקורות הכנסה יפים מאוד, במאמר הזה אתן לכם טיפים איך אתם יכולים להרוויח כמה כסף כדי לשמר את פרישתכם מבלי לעבוד אצל מעסיק, ואף לעזור גם לילדיכם הרי מי מכם שלא עוזר שירים את היד! רובנו כן מסייעים לילדים ונהפכים להיות הורים לנכדים… אז בואו נצא לדרך ונראה איך אפשר לעשות כסף בפרישה. לא פעם אני אומר לרבים הבאים אלי שאם היו לוקחים שנה שנתיים לפני הפרישה ייעוץ מקצועי בנושא פרישה או לחילופין סדנה הכנה לפרישה מצב ההתאקלמות בפרישה היה טוב יותר משום שזהו אבן היסוד בכל התחלה חדשה, לתכנן מבעוד מועד את הפרישה שלך ועושים זאת על ידי הכנה לקראת הפרישה ככה שאתם לא תצאו למצב של 0 אלא תצאו למצב שכבר אתם מוכנים רגשית וכלכלית לפרישה ויודעים איך אתם הולכים להתנהל במצב החדש ככה שלא תצטרכו להשתגע.

להפוך את החוג למקור הכנסה

מסופר על גברת רבקה שהלכה ונרשמה לחוג קרמיקה לאחר שפרשה מעבודתה בתור מורה, במרוצת הזמן רבקה החלה לעשות פסלים מאוד יפים במהלך לימודי קרמיקה שלמדה, ואז צץ בראשה רעיון: מדוע שאהפוך לאחר פרישה לאישה ענייה שכעת אני יכולה דווקא להצליח בתחום הזה, וכך היה, רבקה פתחה חנות וירטואלית ברשת האינטרנט והחלה למכור מוצרי קרמיקה כמתנות לימי הולדת, זה מה שנקרא החוג שהפך למקצוע עיקרי לאחר פרישה מעבודה, אז כן אם רבקה יכולה להפוך את החוג שלה למקצוע אז מי מכם אינו יכול? כל מה שצריך זה נחישות, יצירתיות, ולהיפתח לדברים חדשים ולצאת מקיבעון הפרישה שמחדיר לנו למוח שאנחנו צריכים לנוח בפרישה.

להיות עצמאי לאחר הפרישה

מסופר על דוד שהיה חשמלאי ואיש אחזקה בחברת אחזקות, ביום בו פרש מעבודתו החל לחפש מה לעשות עם עצמו, חשב וחשב מה הוא יוכל לעשות עד שלבסוף החליט ללכת לבית דפוס הקרוב ולהפוך להיות עצמאי וכך היה, חילק דוד פלאיירים בכל הבניינים והרחובות ולאחר זמן מה החל לקבל עבודות נאות מאוד שהצליחו לשמר את רמת המחייה שלו ובנוסף גם להעסיק אותו, וכך נולד דוד מחדש כי בעת שפרש לא חשב שהוא מסוגל לעבוד בתור עצמאי, כעת הוא מראה לעצמו ומוכיח כי הוא מסוגל להיות עצמאי ובטחונו העצמאי שב וחזר אליו בחזרה, דוד החל לפרוח בשוק כחשמלאי עצמאי ולבצע תיקונים קלים כמו החלפת מנורות והחלפות שקעים בבתים פרטיים ובמוסדות.

הדלת פתוחה בפניכם ומחכה שתכנסו בה

אומרים כי "דלת אחת שנסגרת יש עוד 20 דלתות שנפתחות לנו" ככה זה גם בפרישה מעבודה, אם תזהו ותהיו מודעים לדלת הזו שמחכה שתכנסו בה אתם יכולים לפרוח, אבל אם תשכבו בבית וכל היום תשנו אז הדלת הפתוחה מתישהו גם תיסגר לכם, ולכן צריך לנצל את ההזדמנויות שעומדות לפנינו, אני תמיד אומר שלכל גיל יש את היתרון שלו, נצלו את גילכם וניסיונכם כיתרון שלכם על פני גילאים צעירים יותר, כנסו בדלת חדשה והתחילו את חייכם מחדש, תוכלו לעשות כל מה שאתם רק רוצים הכול תלוי אך ורק בכם וברצון שלכם לחדש לעצמכם את חייכם ולחיות אותם מחדש.

רן חובב מומחה למיסוי ופרישה טלפון: 072-222-3339, 054-7500-405 קישור לאתר: פרישהיועץ פרישה 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה