קרמיקה לאמבטיה - על בחירתם, תחזוקה ומכון התקנים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קרמיקה לאמבטיה - על בחירתם, תחזוקה ומכון התקנים 

מאת   03/09/2012 |  נצפה 2998 פעמים

אריחי קרמיקה הפכו להיות אחד מחומרי הגלם הפופולאריים ביותר עבור שימוש בבית ובפרט בחדר האמבטיה. אודות לתכונות הייחודיות של הקרמיקה שלא סופגות מים ולחות, קל ופשוט לנקות אותם, המחיר שלהם די זול, הם לא מתעוותות במזגי אוויר ואקלים משתנים והם מאוד עמידות הם הפכו הן לריצוף והן לחיפוי קירות אולטימטיבי לאמבטיה - אחד החדרים עם הרטיבות והלחות הגבוהה ביותר שצריך חומרי גלם חזקים ועמידים שיאריכו שנים.

מה חשוב לשים לב כשקונים אריחי קרמיקה לאמבטיה?

תחזוקה של קרמיקה לאמבטיה

עוד חלק חשוב בבחירת קרמיקה לאמבטיה נוגע לתחזוקה שלה. אין ספק שקרמיקה הינו ריצוף וחיפוי קירות שמאוד קל לתחזק ולנקות אך להלן כמה טיפים נוספים על תחזוקת קרמיקה לאמבטיה שיסייעו לה להאריך שנים:

קרמיקה לאמבטיה באישור מכון התקנים

אריחי קרמיקה עוברים בדיקה מקיפה של מכון התקנים ורק אם עברו את כל הפרמטרים הנדרשים יהיו מועמדים למכירה בחנויות. בדקו ברכישת קרמיקה לאמבטיה שאכן היא מאושרת בתו התקן של מכון התקנים ובכך נמנע רכישה של קרמיקה לא איכותית שלא תחזיק זמן רב.
מכון התקנים בדוק את כושר הספיגה של אריחי קרמיקה - דבר שמבטיח לנו שלאורך זמן הם ישמשו כחיפוי קירות וריצוף מעולה לאמבטיה ללא נזקי רטיבות ועובש.
מכון התקנים בודק גם את חוזק אריחי הקרמיקה שיעמדו במשקל מסוים. אריחי קרמיקה יכולים להיות רגישים למכות חזקות ולהישבר אך ניתן להחליף אריח אחד באחר, כל עוד שמרנו על המספר הסידורי והפרטים של האריחים. מכון התקנים בודק שהקרמיקה חזקה דיה לשימוש בחדר האמבטיה.
עוד נקודה חשובה שנבדקת על ידי מכון התקנים היא עמידות בהחלקה שמהווה אלמנט בטיחותי חשוב מאוד במיוחד בחדר שבו יש סיכוי גדול להחלקה.

לסיכום, קרמיקה לאמבטיה זו בחירה מצוינת אך גם פה יש לשים לב לאופן הבחירה, לעיצוב הרצוי, לפרטים של תו התקן ולתחזוקה נכונה בכדי שאלו יאריכו שנים.

אתר "שיפוצים פלוס" מציע נבחרת של קבלני שיפוצים מומלצים מכל הארץ: הקבלנים נבדקים על ידי צוות האתר ועוברים סינון. לכל קבלן שיפוצים באתר רשימה של חוות דעת שצוות האתר אסף טלפונית מהלקוחות שלו - רק חוות דעת אמיתיות, מגובות בחשבוניות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה