השלבים והטיפים לבניית אתר מוצלח
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

השלבים והטיפים לבניית אתר מוצלח 

מאת   01/09/2012 |  נצפה 1855 פעמים

השלבים והטיפים לבניית אתר מוצלח

 

כיום כל בעל עסק חדש אשר מעוניין להגדיל את העסק שלו, מודע לכך שיש צורך להשיק אתר לעסק שייצג אותו ברשת האינטרנט. וזאת מאחר והמודעות והשימוש באינטרנט בקרב קהל הרחב הלכה וגדלה במהלך השני האחרונות ואף הפכה למקור הראשון בו הם מחפשים לפני רכישה של מוצר כלשהו. אך על מנת להשיק אתר שיפעל בצורה תקינה וכזה שיהיה בעל ממשק נוח ונכון, יש להיעזר בבעל מקצוע המתמחה ב-בניית אתרים.

מספר טיפים לטובת אתר מקצועי ויעיל

חשוב מאוד כאשר מבצעים בניית אתרים לדאוג לכך שהממשק של האתר יהיה נוח וקל, כאשר זאת ניתן להשיג על ידי מספר גורמים כגון: עיצוב נכון אשר לא מורכב מהרבה צבעים ולא מכיל אפקטים רבים הגורמים לכך שלעמוד האתר לוקח זמן רב להיטען, שילוב נכון של תפריט נוח וקל המופיע בכל דף באתר להתמצאות קלה, שמירת אחידות בעיצוב דפי האתר וזאת על מנת לוודא את נוחיות העין.

חשוב לדאוג בעת בניית אתרים כי התוכן והטקסטים הינם יהיו קצרים וקולעים, וזאת מאחר ולגולשים אין הרבה סבלנות והרי שטקסט ארוך ומיגע יגרום לכך שהם ימשיכו הלאה. כמו כן, לדאוג להתאמת גודל הטקסט לעין הקורא מהסיבה שטקסט גדול לא נוח לקריאה וטקסט קטן אינו ברור ומאמץ את הגולש בקריאה.

מומלץ בעת בניית אתרים להתאים את שם האתר לתחום אליו הוא משתייך, כאשר חשוב לבחור שם קצר לאתר וזאת על מנת שזה יהיה קל ונוח לזכירה ולכתיבה, וזאת מאחר וככל שהשם ארוך יותר ישנה הסתברות גבוהה יותר לטעויות בזמן הכתיבה

חשוב מאוד להיזהר בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות, מארח והן דורשות שלמשתמש יהיו קו מהיר יחסית, מחשב מתקדם ולעיתים תוספים לדפדפן. חלק מהמשתמשים חוששים להוריד תוספים (plug-in) ולהתקינם, וכל הטכנולוגיות החדשות דורשות הורדת פלג-אינים כאלו, ולעדכנם לעיתים קרובות. בנוסף, לוקח זמן לטעינת והרצת הטכנולוגיה וזה בא על חשבון זמינות המידע, ולמשתמשים רבים אין סבלנות לחכות לטעינת הדף והם עלולים לעבור למקום אחר.

למידע אודות מספק שירות בניית אתרים

חשוב מאוד לאחר שבנינו אתר האתר והישקנו אותו לבצע קידום שלו במנועי החיפוש, כאשר בתחום זה שהוא למעשה במילים אחרות שיווק של האתר קיימות אופציות רבות לטובת העיניין והעיקריות שבהם הן קידום בגוגל כשבאופציה זו יש אפשרות לבצע קידום בצורה ממומנת או בצורה אורגנית כשלאלה המעוניינים מומלץ להתייעץ במקדם אתרים אשר ירחיב על התחום ויסביר כיצד זה מבוצע ואף יתן הצעת מחיר. כמו כן, ישנה אופציה לשיווק ביוטיוב שמספק סירטונים כדרך לפרסום. כאשר פרט לשני אל הקיימת הרשת החברתית הגדולה בעולם המאפשרת חשיפה גדולה לאתר והיא פייסבוק. 

אופיר בן צור

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה