שיטות תשלום
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

שיטות תשלום 

מאת   26/08/2012 |  נצפה 2332 פעמים

ישנן מספר שיטות תשלום

כאשר אדם רוצה לשלם לספק שירות או על מנת לקנות מוצר עומדות בפניו מספר שיטות תשלום:


    • כרטיס אשראי- על ידי ויזה הניתנת על ידי הבנק הלקוח יכול "לגהץ" את הכרטיס שלו בחנות במכונה מיוחדת והצ'ק ירד מחשבון הבנק במועד אשר קבע האדם (בדרך כלל או בראשון לחודש, או בעשירי, או בחמישה עשר לחודש.)
    • מזומן- כסף הניתן בו במקום בשטרות או במטבעות והאדם נפטר מהחוב באופן מידי.
    • צ'קים - פיסת נייר שהיא אסמכתא מהבנק שדף זה הינו כביל משפטית וכי הפרטים הרשומים בצ'ק הינם ברי קיימא וכל סכום שיירשם יועבר לאדם אשר רשום בנמען של הצ'ק כל עוד הינו חתום ובעל תאריך עדכני.

אנשים משתמשים בצ'ק במידה ואין ברשותם כסף מזומן והם אינם רומים לגהץ באשראי על מנת שלא ירד להם בתאריך לא נוח ולחוץ כלכלית. בצ'ק ניתן לשלוט מאיזה תאריך ירד החוב.

צ'קים פרוסים

כאשר אדם מבצע עסקה גדולה ויקרה כגון רכישת רכב או שכירות דירה, והאדם אשר נחתמה עמו העסקה מעוניין שכל הכסף יהיה אצלו מלכתחילה אומנם האדם המשלם אינו רוצה לשלם סכום גדול בבת אחת ניתן להביא צ'קים רבים עם סכום קבוע או משתנה מדי תקופת זמן הנקבעת עם מקבל הצ'ק. לרב מחלקים את התשלום לשנים עשר חודשים וכל חודש יורד סכום קבוע.

ביטול צ'ק

דעו לכם כי צ'ק ניתן לבטל. במידה והנכם לא מרוצים מאיכות המוצר שקניתם, או מרמת שירות מכעיסה ומאכזבת ניתן לבטל את הצ'ק בפעולה פשוטה על ידי הגעה לבנק ובקשת פקיד לבצע פקודה זו, ואף ניתן לבטל צ'ק לאנשים אשר בחזקתם חשבון בנק דיגיטלי אשר ישנה אליו גישה דרך האינטרנט ואין שום בעיה לבטל צ'ק. לפני ביטול צ'ק מופיעה אזהרה כי ביטול צ'ק הינו עבירה על החוק והאדם אשר מבטל לוקח על עצמו את מלוא האחריות, לאחר שהוזהר וכי הינו יודע את מלא חומרת מעשיו.

תביעות משפטיות

צ'קים אשר חזרו מכל סיבה שהיא יכולים לסבך אתכם בצרה צרורה במידה ונפלתם על האדם הלא נכון. כיום כבר בעלי עסקים אשר מקבלים צ'קים דחויים אינם מטפלים בבעיה לבד אלא נעזרים בחברות גבייה אשר עלולות להביאכם לבית המשפט, לחטוף תביעות ענק ואף הן בעלות רשות להביא לביתך חברת הוצאה לפועל אשר תלמד אותך לקח להבא לא להביא צ'קים חסרי כיסוי.c

 

תביעות משפטיות

צ'קים אשר חזרו מכל סיבה שהיא יכולים לסבך אתכם בצרה צרורה במידה ונפלתם על האדם הלא נכון. כיום כבר בעלי עסקים אשר מקבלים צ'קים דחויים אינם מטפלים בבעיה לבד אלא נעזרים בחברות גבייה אשר עלולות להביאכם לבית המשפט, לחטוף תביעות ענק ואף הן בעלות רשות להביא לביתך חברת הוצאה לפועל אשר תלמד אותך לקח להבא לא להביא צ'קים חסרי כיסוי.c

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה