הדפסה על כוסות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הדפסה על כוסות  

מאת   23/08/2012 |  נצפה 3137 פעמים

מה אפשר להדפיס על כוסות?

טכנולוגיה חדישה של הדפסה על מוצרים מאפשרת הדפסה מהירה של תמונות, ציורים מיוחדים, משפטים כתובים ושילוב של אלמנטים מעוצבים. על גבי הספל אפשר להדפיס תמונה בעלת משמעות אישית, תמונה קבוצתית של כל העובדים מאירוע חברה, תמונות ילדות ותמונות של לוגו החברה. הדפסת כלים חד פעמיים עשויים נייר פותחת בפני הלקוח את האפשרות לעצב הדפסים כאוות נפשו, על הנייר אפשר להדפיס באיכות גבוה את כל סוגי ההדפסים.

הפצה והדפסה של לוגו החברה ומסרי שיווק מהווה חלק בלתי נפרד מכל קמפיין שיווק, הדפסה על כוסות ושאר מוצרים מציעה לבית העסק פרסום לטווח הארוך בעלות כספית נמוכה. ספלים מודפסים שנושאים את לוגו החברה משמשים את העובדים והלקוחות למשך חודשים ארוכים, כל שימוש במוצר חושף לקוחות פוטנציאלים למסר השיווקי ותורם לתהליך המיתוג.

את הספלים המודפסים אפשר למלא בממתקים ולהעניק לעובדים וללקוחות בחגים ואירועים מיוחדים. לצג הספלים אפשר כמובן להדפיס מסרים גם על כוסות חד פעמיות וכוסות לשתייה קרה.

הדפסה על כוסות חד פעמיות

הדפסה על מוצרים חד פעמיים משמשת בעיקר בעלי עסקים ומפיקי אירועים, כוסות שתייה חד פעמיות עם לוגו החברה יעבירו מסר של חברה גדולה, חזקה ויציבה. הפצת הלוגו בכל מקום מחזקת את תחושת השייכות של העובדים ומעניקה ביטחון ללקוחות, העסקים שלהם נמצאים בידיים טובות ובטוחות.

יחד עם זאת, החיסרון במיתוג בעזרת מוצרים חד פעמיים הוא המהירות בה יושלכו המוצרים אל הפח. הדפסה על כובעים, עטים או ספלים מבטיחה חשיפה ושימוש לטווח הארוך, הדפסה על כוסות חד פעמיות חושפת את הלקוח אל המסר רק לכמה רגעים בודדים.

שימוש במוצרים ידידותיים לסביבה

שמירה על סביבה ירוקה היא טרנד עולמי, כל החברות הגדולות במשק פועלות לצמצום השימוש בנייר, מחזור ופיקוח על כמות צריכת האנרגיה. הזמנה של מוצרי מיתוג יש לבצע תוך הקפדה על שימוש במוצרים מתכלים וידידותיים לסביבה, הדאגה לסביבה ממתגת את החברה כבעלת חשיבה לטווח הארוך, אכפתית ומתקדמת.

ספלים בהזמנה אישית

לצד המחלקה העסקית שעוסקת במיתוג עסקים מתבצעות גם עבודות הדפסה לאנשים פרטיים. ספל מודפס עם תמונה רומנטית של שני בני הזוג או תמונה של הילדים והנכדים יהיה מתנה מקסימה ומרגשת לכל אירוע.

כל שיש לעשות הוא לבחור את התמונה המתאימה וליצור קשר עם בית הדפוס להזמנת העבודה, ברוב המקרים ניתן יהיה לקבל את המוצר המוכן כבר בתוך כמה שעות. לצד הספלים אפשר להזמין גם חולצות מודפסות, כובעים, מחזיקי מפתחות, פזלים ושאר מוצרים מיוחדים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה