אודות הפקת כנסים ואירועים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אודות הפקת כנסים ואירועים 

מאת   20/08/2012 |  נצפה 2602 פעמים

אני עם חתונות סיימתי!

פעם בשנה לפחות אחד מחברינו קובע תאריך בשביל מאורע משפחתי ודורש שנעצור מלכת בשבילו או שהמנהל החליט לערוך ערב חברה נוסף. שלא תטעו, כשמדובר באדם קרוב אני הולך בכיף, אבל בלאו הכי - הארנק שלי מצטמצם, הלו"ז עמוס ולא בטוח שהאירוע יהיה כיף. ועדיין קורה מדי פעם שהאירוע דווקא מוצלח. במידה ואתם מעוניינים, לקיים כנס או אירוע - קראו עוד באתר.

לו רק כל מאורע מעכשיו ואילך, יהיה כמו אז, משעשע ומקורי, כדי שלא נתבאס מההוצאות על האירוע, מהנסיעה וכל הנלווה לכך, כמו לחזור מאוחר ועוד. מעניין שדווקא בנאדם יבש כמו בעלי החברה אירגן לנו כזה יום כיף, כל הכבוד, מאוד נהניתי.

האמת? מאוד הופתעתי מהנכונות שלו לפעול ככה לטובת רווחת עובדי החברה ולארגן להם יום כיף בלתי נשכח. אבל בעצם, למה לא?! הרי מלבד שיפור הרווחה של העובד, יש לכך יתרונות נוספים כגון גיבוש הצוות וליכודם. כך שלמעשה כל הצדדים מרוויחים מכך.
יום כיף לחברות

כמובן, אם יש כסף - אין סיבה לדאגה, אך מצד שני, אם יש ממון אבל הראש ריק - האירוע יהיה גרוע. אפילו אירוע חתונה - יכול להיות מפואר במיוחד, אבל חשוב שיהיה ייחודי וכיפי. איך התרגלנו ליהנות בתוך אולם מחניק מאחורי חניון, כשדוחפים לכם אוכל פרווה וברקע דיסק שירים מהאייטיז שלא עוצר לשנייה עד שבא לצעוק?

גם האלמנטים הקטנים יכולים לקבל משקל, אם משקיעים בהם ברצינות. נניח, באירוע המדובר, צוותי העובדים היו מחופשים והרגיש לי כאילו הם אוהבים את המעמד. דבר נוסף שאהבתי היה הקינוח, שקיבל נופך שונה ליום הזה; כל המנות נקראו ע"ש סלנגים השגורים בפי עובדי החברה, רעיון מבדר ואישי במיוחד.

מה עם מיקומו של האירוע?

למיקום יש חשיבות עליונה, איני מתכוון רק מבחינת הנגישות לאזור, אלא ל"נושא" המקום. בואו נגיד כנס בחורשה - מלכתחילה יפה במיוחד, גם אם האוכל ברמה נמוכה. אם יודעים להשקיע באלמנטים החשובים, האורחים יתפשרו בלי בעיה אפילו על המרכיבים שלכאורה נראים בסיסיים, כמו איכות השירות.

לטעמי, אירוע בנאלי לא בהכרח יהיה קשה מנשוא, אך עוד ועוד הפקות כאלו נותנים לי סיבה לבכות. היתרון הוא שעם הזמן עוד ועוד אנשים קולטים שתחום האירועים בארץ שלנו די עומד במקום מזה זמן רב ואנו מתחילים להתוודע לחידושים קטנים באירועים מסוימים. פשוט חובה לצאת מהקיבעון.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה