כיצד להתאים את האטרקציות לבת מצווה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד להתאים את האטרקציות לבת מצווה 

מאת   16/08/2012 |  נצפה 1640 פעמים

כיצד להתאים את האטרקציות לבת מצווה

בת מצווה היא אירוע משוחרר יותר וגמיש יותר שניתן לכוון אותו לכיוונים שונים, בהשוואה לבר מצווה שהוא אירוע טקסי שיש לו הקשר דתי. היום כשמדובר על בת מצווה מדובר על הפקה שלמה אם ב-מועדון לבת מצווה ואם במקום אחר, הכוללת מגוון רחב של אטרקציות. הורים רבים המתכננים אירוע לבת מצווה של ביתם מתלבטים לא מעט בכל מה שקשור באטרקציות שיהיו באירוע.

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את האטרקציה המתאימה

חשוב לדעת כי מסיבות בת מצווה יכולות להתרחש היום במקומות שונים החל מאולם נוצץ ומפואר או מועדון לבת מצווה לבני נוער וכלה באתר הנמצא אי שם בטבע ואפילו בחצר ביתכם. כאשר האטרקציות השונות צריכות להיות מותאמות לאופיו של המקום שבו יתרחש האירוע ולתנאים הקיימים בו. חשוב ליצור התאמה מרבית בין סוג המופע ואופי המקום. והרי שמופע של זרנוקי מים לא יתאימו לאירוע נערך באולם סגור ומפואר.

בחירת אטרקציה אשר מותאמת לאופייה של הנערה

נערה מופנמת וביישנית כנראה לא תהיה מעוניינתלחגוג בת מצווה במקום כמו מועדון לבת מצווה עם אטרקציה שבה היא תהיה צריכה לקחת חלק פעיל. אך נערה בעלת בטחון רב וכריזמטית, כנראה שתתאכזב אם היא לא תהיה מסמר הערב ותיקח חלק פעיל במהלך האטרקציה המיועדת לאירוע שלה.

התאמת האטרקציות לקהל המוזמנים

יש להקדיש לא מעט מחשבה ולמצוא הפעלה שתאפשר יצירת אינטראקציה בין המבוגרים ובני הנוער במסיבת בת המצווה שלכם, מאחר והפעלות לבת מצווה המיועדות רק לבני נוער ישעממו את המבוגרים, כאשר הפעלות המיועדות רק למבוגרים ישעממו את בני הנוער. לכן מוטלת עליכם משימה לא פשוטה של מציאת אטרקציה שתהווה תוכן בידורי או אחר ומעניין עבור כל המוזמנים. אך אם מדובר באירוע של בת מצווה המיועד רק לבני הנוער המשימה הינה פשוטה הרבה יותר כאשר אפשר למצוא מגוון רחב של הפעלות מועדון לבת מצווה כמו למשל מופע רקדנים, מופע פירוטכניקה, מקריוקי ועוד... אך אם אתם מעוניינים בלהפיק אירוע עם קהל משולב של מבוגרים וצעירים אחת האטרקציות היותר מתאימות אשר ישתלבו בצורה יוצאת דופן הינה בר מתוקים לאירועים המספק מגוון רחב של מתוקים אשר מאופיינים כקינוחים אשר יתאימו לקהל הבוגר ושלל ממתקים מסוגים שונים אשר יתאימו יותר לקהל הצעיר. כך שבאטרקציה אחת ניתן לספק הנאה לכלל האורחים המוזמנים לאירוע

למידע נוסף על מועדון לבת מצווה

אופיר בן צור


 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה