מוצאים לכם מקומות קטנים לאירועים מקסימים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מוצאים לכם מקומות קטנים לאירועים מקסימים 

מאת   16/08/2012 |  נצפה 1027 פעמים
חולמים על אירוע שיזכר לדורות?

מי לא מפנטז אירוע שכולם יזכרו, אבל מה למעשה אנשים זוכרים מארוע? שמלת הכלה, האוכל, השירות, וכמובן את המארחים. יש מצב שלא תאמינו, אולם למרבית האנשים חשובים אותם אספקטים, ועל החשובים נשים דגש מיוחד.

בוחרים מיקום לארוע


מקום האירוע שתבחרו אמור לשקף אתכם ואת מה שחשוב לכם. וילה בכפר שמריהו תעיד על אקסקולוסיביות, חתונה בזמן שקיעה בים תעיד על ילדותיות מבורכת, גן או אולם אירועים חגיגי ירמוז על מעמדכם הגבוה בעוד שגן קטן יעיד על חמימות משפחתית.

זכרו שמאוד פשוט לחלום על טקס בר מצווה מלכותי ומפוצץ, אבל לרוב שאחרי שלב התכנון קולטים בעלי הארוע לדאבונם שזה לא מה שלמעשה הם רצו. אז לפני שאתם מזמינים גן אירועים חשבו בהיגיון אם לאמיתן של דבר האולם הזה הוא אכן אתם. רוצים לקרוא בהרחבה? לחצו כאן לפרטים נוספים.

מה אוכלים באירוע?

לדעת כלל האנשים אחד המרכיבים המורכבים הוא האוכל. זה אולי נשמע יומרני, אבל רוב המוזמנים משתוקקים להינות והדבר החשוב להם ביותר הוא האוכל שמוגש.

טרם בחירת המנות תנסו לחשוב בקפידה מי מרבית האנשים שיתפסו את החלק הענק ביותר בשמחה שלכם. אם לרעתכם מדובר באנשים מהמעמד הבינוני, אוהבי אוכל הביתי, אז כנראה כדי שתלכו על אוכל עממי יותר. אם לרעתכם מדובר באנשים צעירים מהדור החדש תלכו לכיוון אוכל טבעוני, אם זאת חגיגת יום הולדת והרוב יהיו בה ילדות וילדים אז מומלץ ללכת על אוכל צעיר המכיל צ'יפס, נקניקיות ועוד.

ברוב המקרים אף פעם לא ניתן לרצות את כולם, על כן רצוי לקבוע תפריט מורכב וצנוע, פופולארי וייחודי. בדרך זו יהיו לרוב האורחים מספר אופציות להחליט. לסיכומו של עניין, תמיד עדיף שיהיו הרבה חלופות במקום כמה מנות בודדות.

עיצוב הטקס

אם נותר לכם זמן מיותר וזה עקרוני מבחינתכם לגרום לתחושת וואו אצל רוב המוזמנים, תצרו קונספט, משהו מיוחד ובנוסף על זה משהו שחשוב לכם שהאורחים יבינו. כשם שבחירת מיקום האירוע, גם העיצוב בעל משקל גדול.

בכל הקשור לזה לאמיתו של דבר אין גבול לדמיון; אפשר להשתמש בהכל, או, למשל, להדגיש דברים אחדים; צבעי הערב (אירוע בלבן, הדגשת רק 2 צבעים), תפאורה (ציפורים ודקלים) עיצוב הפרחים ועוד, רק תיתנו לעצמכם לדמיין. לעיתים קורה שטקס אישי מתהפך להיות גם האירוע של ההורים של בעלי השמחה, על כן דווקא בנושא רגיש זה, זו האופצייה הכי טובה להביא את היחודיות שבכם.

בשבילכם הכי חשוב זה אולמות אירועים קטנים?

הכי הכי פשוט זה לנסות לרצות את כולם, אבל זכרו כל הזמן שלמרות הכל זה הארוע הגדול שלכם. היה ויש דבר שאין מצב שאתם מוכנים לבטל אותו אפילו אם הוא, לא מקובל על משפחתך, היו נחושים. תסבירו לכל מי שצריך בצורה שקטה שזהו בכל מקרה האירוע הוא שלכם. הקשיבו לתחושת הבטן ותנו מקום לדבר שהכי חשוב לכם.

אם אתם מתים למצוא חומר נוסף לגבי תחום זה חיזרו אלינו, וחגגו אירוע מהנה!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה