המלצות על מעבדה לתיקון אייפון
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

המלצות על מעבדה לתיקון אייפון 

מאת   30/07/2012 |  נצפה 1358 פעמים
יתרונות וחסרונות של מכשירים סלולרים

בעידן בו אנו חיים, בפרט לצעירים שבינינו, מכשירים סלולרים הם ללא יוצא מהכלל אחד מהגילוים המשמעותיים. איתם אנו יכולים להיות כדרך קבע מחוברים טלפונית לאנשים שאנו תמיד צריכים - סבא וסבתא, המכרים ולא אחת לצערנו גם עם העבודה.

מה שכן היום אנו נמצאים בעידן טכנולוגי מיוחד - זמן הסמארטפון, עידן בו הטלפון הוא הרבה יותר מטלפון הוא מחשב, הוא תחליף למצלמה, הוא נגן סרטים ובעצם חוץ מלעשות לנו קפה בבוקר כבר ניתן לשלוט ולנהל דרכו את מרבית הדברים.

לקבוצת המכשירים הפרקטים והמשפיעים של השנים האחרונות ניתן גם לכלול את הטבלט. אותו אביזר אלקטרוני קטן ומרשים שיכול ממש להוות תחליף למחשב נייד ולשמש אותנו בבית ובעסק ומעל הכל גם למוזיקה ומשחקים.

אך כמו דברים אחרים בחיים- שלכל מטבע יש שני צדדים, ככה גם עם מרבית הפלאפונים והטבלטים. אין ויכוח שהם שימושיים ונוחים, אבל אסור לשכוח שבחלק ניכר מהמקרים מחירם ותחזוקם מחייבים הוצאה לא קטנה בכלל.

מעבדת אייפון דרך טובה להתחיל

יש די הרבה בעיות במכשירים מהסוג הזה: קורוזיה כתוצאה ממים, סוללה שמתרוקנת מהר מידי וכל אלו הם רק ההתחלה. עקב התלות הענקית שקיימת אצלנו באביזרים האלה הכרחי לתקנם במעבדה מוסמכת. על כן אספתי עבורכם מספר המלצות חשובות בתחום:

לבחור מעבדה - מומלץ לוודא שמעבדת התיקונים שתבחרו היא באמת איכותית ומוסמכת או במילים אחרות, שהטכנאים שנמצאים בה הם בעלי ניסיון רב וידע מקצועי נרחב ולא ילדודס שלמדו אלקטרוניקה בתיכון ובטוחים במאה אחוז שהם מבינים בזה.

רכיבים חלופיים - בנושא זה אסור בתכלית האיסור להתפשר וכדאי מאוד לבדוק ולברר שהם משתמשים רק ברכיבים מקוריים.

אחריות - יש מעבדות שנותנות תעודת אחריות ויש מקומות שלא, מסיבה זאת אני ממליץ בחום לשאול לגבי זה לפני שמגעים אל המעבדה.

רגע האמת

אם טרם הבנתם, גם כשמדובר במכשיר כמו גלקסי S שימוש עדין הוא חלק מהתשובה. או במילים אחרות הקפדה על תחזוק של הסמארטפון יכולים די בקלות למנוע חלק גדול מהבעיות והתקלות. דברים כמו לדוגמא מדבקת מגן למסך ומגן איכותי מסוגלים לעזור ולהאריך את חיי הפלאפון, וכמובן גם שימוש מבוקר ועדין והימנעות מנפילות, הרי בסוף, מדובר בכלי רגיש ועדין.

במידה שעדיין אתם מחפשים נואשות אחר חומר על אביזרים לסמארטפונים וכמובן גם טיפים והמלצות על מעבדות וטכנאים טובים בעיר ספציפית בארץ הקליקו לפרטים נוספים, קריאה מהנה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה