דיוור אלקטרוני
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

דיוור אלקטרוני  

מאת   19/07/2012 |  נצפה 3588 פעמים

דיוור אלקטרוני הינו תחום רחב של שיווק, פעולות והפצת אינפורמציה באמצעות שליחת דואראלקטרוני. מדובר בצורה של שיווק ישיר אשר מתבססת על דואר אלקטרוני כאמצעי להעברת מסרים לקהל מנויים. באופן כללי, כל הודעת דואר אלקטרוני הנשלחת אל לקוח פוטנציאלי או אל לקוח קיים נחשבת כדיוור אלקטרוני. כמו כן, במובן הרחב של ההגדרה, כל משלוח הודעות דואר אלקטרוני לרשימת מכותבים נחשב לדיוור אלקטרוני - גם אם לא נעשה למטרה מסחרית. עם זאת, כאשר מדברים על דיוור אלקטרוני מתכוונים בדרך כלל לאחד מהבאים:

נהוג להבדיל בין דיוור אלקטרוני אשר נשלח בבת אחת לקבוצה גדולה של אנשים בבת אחת, לבין דיוור אישי הנשלח ללקוח ספציפי, בדרך כלל באופן אוטומטי לאחר שביצע פעולה כלשהי - למשל רכש מוצר באתר או הצטרף לרשימת התפוצה.

מערכת דיוור אלקטרוני

מעקב ושימור מאגר הלקוחות היה במשך זמן רב, משאב גדול שדרש התעסקות. תודות   למערכת הדיוור אלקטרוני שלנו אינך צריך   להיות מעצב גרפי או פרסומאי על מנת לעצב את הפרסומים שאליהם אתה רוצה לחשוף   את לקוחותיך.

 

דיוור אלקטרוני למה זה טוב?

דיוור אלקטרוני, היא אחת מהדרכים היעילות והמרכזיות כיום ליצירת קשר והעברת   חדשות ועדכונים ללקוחותיך ולעמיתך העסקיים. דיוור אלקטרוני משפר   באופן ניכר ומידי את המודעות בשוק המטרה שלך ותורמת למיסוד הקשר עם הלקוח

.

במערכת הדיוור הוטמעו כל המאפיינים   הדרושים כדי לחזק את המיתוג ולהגדיל את מכירות ביעילות ובקלות. המערכת תומכת   בשליחה של עשרות אלפי הודעות ללא חסימה, ולומדת עבורכם בזמן קצר – מה עובד, מה   לא עובד, ובאילו לקוחות כדאי לכם להשקיע. תוך דקות תוכלו להתנסות בשליחה של   מודעות, ניוזלטר-ים מעוצבים, מבצעים מפולחים ועוד

מערכת ה- דיוור אלקטרוני מספקת פתרון יעיל ופשוט לכל צרכיך בתחום ה-דיוור אלקטרוני והניוזלטר. בצורה האיכותית והידידותית למשתמש, תוכל להיות תמיד רלוונטי לתחומי העניין של הלקוחות שלך, ולדוור להם בזמן הנכון עם התוכן הנכון! התחל להשתמש עוד היום וצפה לעליה ברווחים של העסק!

 


דיוור אלקטרוני

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה