מטבחים כמרכז הבית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מטבחים כמרכז הבית 

מאת   22/06/2012 |  נצפה 1671 פעמים

מטבחים

אכן כך הם פני הדברים כאשר מדובר במרכז הבית , מקום משכנו של בסיס קיומנו, המזון. בעבר הרחוק מטבח שימש פונקציונליות לשמע, כיום המימד העיצובי נכנס כגורם מכריע עבור בחירה. מטבחים רבים בשוק מעניקים איכות טהורה של יופי על חשבון הפונקציונאליות, אחיזת עיניים שאין בה אחיזה למציאות כאשר מדובר במרחב אשר אמור לשמש את כל בני הבית בנוחות.

כיצד תדע כי מדובר בפלטות איכותיות עבור מטבחים בהרצליה הבנוי כהלכה?

פלטות המשמשות לבניית המטבחים שונות באיכותן. פלטות הנחשבות איכותיות הינן ישרות לכל האורך. ניתן להבחין בכך במידה ומביטים מכיוון האורך כלומר מכיוון הקנט של הפלטה. פלטה שאינה איכותית תגרום לבעיות כגון דלת שאינה נסגרת כראוי. בפלטות איכותיות לא יתגלו פטריות שעלולות להתגלות לאחר מספר חודשים בפלטה שאינה איכותית. במידה וההברגה מתפוררת כמו במקרה של פלטה העשויה מסיבית או כאשר השכבות נפרדות זו מזו (במקרה של פלטה העשויה סנדוויץ' גרוע), מדובר בפלטה מאיכות ירודה. פלטות איכותיות יעמדו בלחות טוב יותר מאשר פלטות שאינן איכותיות אשר יתנפחו ויתבקעו. פלטה איכותית לא תישרט או תישבר בקלות וכמו כן העובי שלה יישאר אחיד לכל אורכה.

חשיבה מקדימה של אנשי מקצוע יכולה לפתור כל בעיה עתידית

איש מקצוע בתחום עיצוב ובניית מטבחים יעניק לכם את כל התשובות על כל השאלות, גם אלה שלא חשבתם עליהן מכוון שזהו תפקידו. אתם מגיעים עם חלום, כסאות בר מעוצבים, שולחן ארוך ודק והלכה למעשה אתם זקוקים למרחב שונה כי לא לקחתם בחשבון גורמים כגון העובדה כי מדובר בילדים שיעשו בו שימוש או העובדה כי למרות חדר העבודה אתם עובדים בחלל המטבח כי חשוב לכם במרכז העניינים.

לכאורה עניינים פעוטים אבל לא כאשר מדובר בהוצאה כלכלית ובאיכות שתלווה אתכם לאורך שנים. בטרם תעשו את הצעד הבא, רצוי לעשות שימוש בשיחה מקדימה עם איש מקצוע מוסמך להרכבת מטבחים אשר יאיר את עינכם בנוגע לשיקולי נוחות ויעילות מבלי לפגום באיכות האסתטית הראויה ביותר מבחנתכם. הרכבת מטבחים הוא עניין למקצוענים בלבד.

 פלטה שאינה איכותית תגרום לבעיות כגון דלת שאינה נסגרת כראוי. בפלטות איכותיות לא יתגלו פטריות שעלולות להתגלות לאחר מספר חודשים בפלטה שאינה איכותית. במידה וההברגה מתפוררת כמו במקרה של פלטה העשויה מסיבית או כאשר השכבות נפרדות זו מזו (במקרה של פלטה העשויה סנדוויץ' גרוע), מדובר בפלטה מאיכות ירודה. פלטות איכותיות יעמדו בלחות טוב יותר מאשר פלטות שאינן איכותיות אשר יתנפחו ויתבקעו. פלטה איכותית לא תישרט או תישבר בקלות וכמו כן העובי שלה יישאר אחיד לכל אורכה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה