חנות וירטואלית- למי זה מתאים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חנות וירטואלית- למי זה מתאים? 

מאת   18/06/2012 |  נצפה 1859 פעמים

 

חנות וירטואלית נישאת כיום בפי כל, כערוץ חדש שבו ניתן להציע את מוצרי בית העסק. אך נשאלת השאלה האם באמת חנות וירטואלית מועילה לכל בית עסק שהוא?

למרות שאנו חיים כיום בעידן האינטרנט, בו כמעט כל בית מחובר למחשב בעל אינטרנט מהיר, וכמעט לכל אדם יש מכשיר טלפון חכם עם גישה לאינטרנט, בישראל לעומת העולם עד היום חל פיגור בכל נושא חנות וירטואלית, אם כי בתקופה האחרונה מורגש שינוי של ממש בתחום, ובתי עסק רבים מבקשים להצטרף להצלחה.

לפני הכל, ראוי להגדיר למה הכוונה כשאומרים חנות וירטואלית. הכוונה לבית עסק ללא קירות "אמיתיים", אלא כזה שמתנהל על גבי רשת האינטרנט, וכולל קטלוג מפורט של מוצרי החנות לצד מחירים, ויכולת לבצע עסקה אונליין, ולקבל את הפריט עד הבית במשלוח.

כך שלמעשה עולה כי לכל בית עסק, החל מאדם שמוכר רקמות פרי עבודת יד בביתו ועד לסופרמרקט עצום, יכול לרשום רווח בחשיפה גדולה יותר לקהלים חדשים באמצעות חנות וירטואלית, המובילה באופן ישיר להגדלת המכירות.זאת ללא תלות כלשהי במיקום. גם שלמעשה הפריסה היא ארצית ואף עולמית.

אחד היתרונות הנוספים של חנות וירטואלית, הינו העובדה כי בניגוד לחנות רגילה, הגוררת הוצאות של חשמל, מים, ארנונה ועוד, חנות וירטואלית אינה דורשת הוצאה כספית גדולה, ועל כן החיסכון הכספי משמעותי ביותר.

חנות וירטואלית עשויה לספק לקהל הצרכנים שלכם מידע על מוצרים חדשים שנכנסו למלאי, מבצעים והטבות, ובכך להישאר בקשר רציף עם קהל הלקוחות ללא הוצאה כמעט כלל.

כמו כן, חנות וירטואלית עשויה להניב מידע ברור ומדויק לגבי כמות המתעניינים במוצר מסוים שהקליקו עליו בשיטוטם באתר, ובכך להוות מידע שימושי לתכנון אסטרטגיה עסקית העשויה להגדיל את המכירות. כמו כן, ניתן לבצע סקרים, בדיקות שביעות רצון ועוד.

חנות וירטואלית מעל הכל היא חנות שעובדת בשבילכם ללא מאמץ מיותר גם כשאתם ישנים- הלקוחות נכנסים ומבצעים עסקאות, ואתם נהנים מפירות המכירות בקלות יחסית. בנוסף, אין צורך בידע מקדים כגון תכנות, אלא בניהול פשוט של התוכנה.

חנות וירטואלית עשויה לחסוך לכם את תקציב הפרסום או לפחות לצמצמו באופן ניכר, שכן החשיפה באינטרנט משולה לפרסומת הפועלת עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע- בהשקעה כספית ראשונית ותו לא.

בואו עוד היום להגדיל את המכירות שלכם באמצעות חנות המחר- חנות וירטואלית. לחצו כאן על מנת ליצור קשר עם נציג מומחה של החברה המובילה בתחום החנויות הוירטואליות.

 

 

 

 

 

 

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה