איך לערוך יום הולדת נסיכות מדליק
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך לערוך יום הולדת נסיכות מדליק 

מאת   17/06/2012 |  נצפה 2568 פעמים

יום ההולדת של בתנו הגיע, ויחד איתו הגיע הזמן לערוך מסיבת יום הולדת. לאחר ששאלנו לרצונה, היא בקשה לערוך יום הולדת נסיכות מלכותי.

איך נעשה זאת? יש מגוון של נסיכות, במגוון אגדות, ולכל נסיכה ונסיכה יש הבדלים - במראה שלה, בסיפור האישי שלה (בת ים, אמא חורגת ועוד), אולם יש גם מספר מאפיינים משותפים לנסיכות. למשל: טוב לב, שמחת חיים, התגברות על מצבים קשים, מודעות ליופי, תמיד מוכנות לעזור לזולת ולעבוד קשה כשצריך, לרובן יש נסיך קסום שמופיע במהלך הסיפור, הן יפות מראה ועוד הרבה מאפיינים חיוביים ונהדרים.

יום הולדת נסיכות מקובל מאוד בגיל 4 עד גיל 6, אך יש בנות גם בגיל 7 ובגיל 8 שתשמחנה לערוך יום הולדת נסיכות, שתהפוך למסיבת פיג'מות במרוצת הערב.

לגבי קישוט המסיבה - כדי ליצור אווירה מתאימה ביום הולדת, נוכל להשתמש בבד רשת עדין (נקרא גם "בד טול"). בד זה קיים במגוון צבעים, אולם הצבע הוורוד מאוד יהלום מסיבת נסיכות. כך נוכל ליצוראוירה מלכותית וקסומה. ניתן להוסיף גם בלונים, בצבעי לבן וורוד, ולמלא אותם בהליום.

כעת, נעבור להפעלת יום ההולדת.

אחד המשחקים האהובים הוא חבילה עוברת. נוכל לשחק את המשחק עם "טוויסט" קטן לכיוון הנסיכות.

למה הכוונה?

לפני המסיבה נכין כרטיסים עם שאלות בנושאי נסיכות.

שאלות לדוגמא:  מי עזבה את הנשף בחצות? מי נרדמה לאחר שנגסה בתפוח מורעל? מי היתה חצי אדם חצי דג? ועוד ועוד. את השאלות ניקח כמובן מסיפורי הנסיכות. כדאי ורצוי להעזר בכלת המסיבה.

נעטוף מתנה בנייר עיתון, ועליו נצמיד כרטיס עם שאלה. נעטוף שוב בנייר עיתון, ושוב נצמיד כרטיס, וכן הלאה, עד שנקבל חבילה גדולה.

במסיבה עצמה, נפעיל מוסיקה, וניתן לאחת המשתתפות את החבילה, כאשר כולן יושבות במעגל. מעבירים את החבילה מיד ליד, עד שהמוסיקה נפסקת. ואז- מי שהחבילה בידיה פותחת אותה ועונה על החידה. כך הלאה, עד שמגיעים למתנה. המלצה - כדאי שהמתנה תהיה משותפת לכולן, כדי להמנע מתחרות מיותרת.

הפעלה נוספת ויצירתית היא עיצוב נסיכה.

נדפיס דוגמא של נסיכה ונשכפל אותה לכל אחת מהמשתתפות במסיבה. נקנה מראש צבעים, מדבקות, נצנצים וכל פריט אחר שיכול לשמש כקישוט. כל אחת מהמשתתפות יכולה לקשט את הנסיכה שלה כראות עיניה, ואף לקחת לביתה בסיום יום ההולדת.

ניתן בסיום המסיבה לחלק עוגה עם תמונה של נסיכה, או ליצור עוגת נסיכות, על ידי הוספת בובת נסיכה לעוגה בצורת חצי עיגול, שתדמה את שמלת הנסיכה.

יום הולדת שמח ובהצלחה!

דקלה עמית, מומחית תחום ארוח יום הולדת ומסיבות ילדים.


מייסדת תיבת ההפעלות - יום הולדת בקופסא


http://www.t-hafalot.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה