ווידאו היא דרך האפקטיבית והיעילה ביותר לפרסום.
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ווידאו היא דרך האפקטיבית והיעילה ביותר לפרסום.  

מאת   13/06/2012 |  נצפה 1922 פעמים

 

 

ווידאו היא דרך האפקטיבית והיעילה ביותר לפרסום.

 

קיימות מספר דרכים לפרסום באינטרנט בניהם: פרסום ממומן בגוגל אדוורדס כשבאפשרות זו קיימת גם אפשרות לעשות קידום אורגני לאתרים אשר יופיעו בראש תוצאות החיפוש בגוגל. כמו כן, ישנה אפשרות  לפרסם כיום גם באתר פייסבוק. כאשר לצד רשתות גדולות אלה ניתן לרשום גם את ענקית חיפוש הוידאו יוטיוב. שיווק ביוטיוב הפך עם השנים לאתר אטרקטיבי ויעיל במיוחד לטובת פרסום ביוטיוב.

 

מספר נתונים מעניינים על יוטיוב

במרוץ השנים יוטיוב הפך אמצעי כמנוע חיפוש לשני בגודלו בעולם. המקום בו הגולשים צופים בהכי הרבה סרטונים הוא יוטיוב פחות או יותר כמיליארד צפיות ביום. ומסיבה זו הפך לאמצעי ליצירת חשיפה בקהל על ידי קידום ביוטיוב.  יוטיוב למעשה נרכש מגוגל כשנה לאחר המצאתו, מאות מיליוני גולשים באתר מעלים מיליוני סרטונים בכל רגע נתון, ובין היתר כסירטוני שיווק ביוטיוב. יוטיוב יצא בשיווק תוכנית שותפים, לפיה הוא מאפשר לרשתות תוכן ומשתמשים שמייצרים את הסרטים להיות שותפים ברווחים.

 לאחרונה הצליחה מנוע החיפוש "גוגל" להכליל באתר מגוון רחב של אלמנטים ופרמטרים שיסייעו למגוון רחב של הגולשים שמשוטט טובת שביעות רצונו ברשת האינטרנט, כאשר הגולשים מקבלים מענה ותוצאות חיפוש רבות למגוון מילות חיפוש שמוזנות בגוגל. כך שלמעשה הגולשים המחפשים מונח מדוייק הם מקבלים את התוצאות הספציפיות והאינפורמציה הנדרשת אשר חיפשו. על מנת שהשיווק יתבצע בצורה שיגרום לחשיפה נכונה יש צורך להסתייע בבעל מקצוע בתחום שיווק בגוגל אשר מתמחה באופתימיזציה ובקידום בגוגל. 

הדרכים השונות לקדם את האתר בקידום ביוטיוב

ממש כמו גוגל , גם ביוטיוב ישנה אפשרות לעשות פרסום ביוטיוב בין אם הוא אורגני או ממומן. כאשר פרסום אורגני מתבצע בהעלאת סרטים ליוטיוב כשיווק ביוטיוב. כשכול שעליכם לעשות הוא לייצר סרטון לקידום ביוטיוב, לקבוע לסרטון מילות מפתח אשר אליהן הוא יקושר ועל פיהן הוא ימצא בתוצאות החיפוש. חשוב לבצע שיווק ביוטיוב על פי הקשר כך שהסרטון יופיע במקום רלוונטי. חשוב לדייק בפרטים אלה משום שטיבו של סרטון  נאמד לפי מספר הצפיות בו.האפשרות השנייה לקידום ביוטיוב היא פרסום ממומן. אשר זהה לגוגל אדוורדס, רק שפה מתעסקים בקידום סרטונים ביוטיוב

טיפ חשוב

חשוב לדעת, שכדאי ומומלץ להסתייע בשירותיו של בעל מקצוע בקידום אתרים אשר מתמחה גם ב-בניית אתרים על מנת שכאשר יהיה צורך לבצע הוספות לאתר האינטרנט בעל המקצוע ידע לתת את המענה חכך בצורה מיקצועית. 

אופיר בן צור

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה