איך פרסום בפייסבוק יועיל לבעל העסק
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך פרסום בפייסבוק יועיל לבעל העסק 

מאת   13/06/2012 |  נצפה 2000 פעמים

 

איך פרסום בפייסבוק יועיל לבעל העסק

ידוע כי בעבר הפורומים באתרים השונים ופלטפורמת השיווק סייעו לתוכן שיווקי לבעלי עסקים, אך למעשה לאחרונה הרשתות החברתיות, ולדוגמה החזקה שבהם "פייסבוק", משמשות כתחליף לחשיפה חזק ואיכותי הרבה יותר. בפרסום בפייסבוק קיימים שני יתרונות בולטים שהם האפשרות לפרסם בחינם וביכולת בהשגת אחוז גבוה של חשיפה לקהל הרחב במהירות גבוהה מאוד.

 

פייסבוק מספקת ארבעה אופציות מרכזיות לשיווק בפייסבוק והם: קבוצת פייסבוק, עמוד אישי, דף מעריצים, ואף מודעות פרסומיות. כאשר שלושת האפשרויות הראשונות לקידום בפייסבוק הם בחינם, והמודעות הפרסומיות הן בעלות אשר אתם קובעים על פי תקציב הפרסום בפייסבוק שהקצבתם לעיסקכם.

פירוט והרחבה על האופציות לפרסום בפייסבוק:

עמוד אישי!

העמוד האישי הוא לא כלי ל-שיווק בפייסבוק בבסיסו. זהו עמוד הפרופיל שלכם ובו יוצגו התכתבויות עם חבריכם, התמונות האישיות שלכם, ועוד. פרסום בפיסבוק בעמוד זה אינו מומלץ, אך במקרים שבהם אתם אשיות  ידועה ומוכרת בקרב קהל היעד שלכם, וכשמבחינת שיווקית אסטרטגית יהיה נכון יותר להפיץ בקידום בפייסבוק את שירותכם בדף הפרופיל האישי שלכם. חשוב לדעת כי ישנם מספר חסרונות לפרסום בפרופיל האישי משום שאין אפשרות לקדם עמוד זה באמצעות הודעות פרסומיות. וכמו כן, קידום תוכן קיר הדף בגוגל לא אפשרי. חסרונות אלו משמעותיים אם ברצונכם להגיע לקהל יעד חיצוני שחורג ממכרכם.

קבוצת פייסבוק!

זוהי קבוצה שמטרתה ליצור שיח בין החברים בה, לטובת קידום נושא חברתי. לשם פעילות כלשהי וכמובן פרסום בפייסבוק ועוד. על ידי שימוש בקבוצה יתאפשר לכם להזמין חברים לאירועים שתקיימו, שליחת הודעה לכל חברי הקבוצה, להעלות תמונות, דיונים וכמובן שיווק בפייסבוק ועוד.

דף פייסבוק!

זהו דף אשר משמש ככלי מרכזי ל-קידום בפייסבוק לחברות ובעלי עסקים, כשיתרונו הינו בכך שגוגל מקדם אורגנית את הנתונים המופיעים על דף הפייסבוק. ידוע שקידום בגוגל הוא גורם חשוב מאוד בשיווק אתר או עסק, לא רק אלא שגוגל קורא כניסות לאתר דרך פייסבוק ככניסות בעלות חשיבות גבוה יותר מכניסות רגליות לאתר, כשלמעשה הדף אף תורם לקידום האורגני של האתר. 

הודעות פרסום בפייסבוק!

הודעות אלו הן מודעות טקסט או תמונה לשיווק בפייסבוק, מודעות אלו מופיעות בפייסבוק למשתמשים שפרופיליהם מתאים להגדרות אשר ההוזנו לקידום בפייסבוק על ידי המפרסם. כמו כן, בפייסבוק ניתן להגדיר את קהל היעד על פי קריטריונים שונים ממין ועד קריירה

חשוב לדעת שמומלץ להסתייע בבעל מקצוע בתחום קידום אתרים אשר מתמחה גם בבניית אתרים

 

 

 

 

אופיר בן צור

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה