כל מה שרציתם לדעת על הדפסה על כובעים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כל מה שרציתם לדעת על הדפסה על כובעים 

מאת   06/06/2012 |  נצפה 1461 פעמים

למרות שכולנו שונים, כל אדם שואף לפעמים להדגיש את היותו שונה מכולם ומיוחד בפני עצמו. אחת הדברים הטובות ביותר לעשות זאת, הינה על ידי יצירת פריטי לבוש ייחודיים. בנוסף, ניתן להדגיש בעזרת פריטי לבוש שונים את השייכות שלכם לקבוצה זו או אחרת, וכך גם להדגים פעם נוספת עד כמה שייכות זו משמעותית עבורכם. לפיכך, הדפסה על כובעים מהווה דרך מצוינת גם להראות את הייחודיות שלכם, וגם את הייחודיות של הקבוצה אליה אתם משתייכים. הדפסות ברמה טובה יכולות להיראות כאילו הכובע נוצר כך מלכתחילה, ובמידה עיצוב ההדפס נעשה בטוב טעם – אנשים אחרים ירצו כובעים כאלה גם, מה שיעיד על כך שאתם או הקבוצה שלכם באמת כל כך מיוחדים, שכולם רוצים להצטרף אליכם.

התרומה של הדפסה על כובעים לגיבוש קבוצות שונות

ישנם מקרים רבים שבהם הדפסה על כובעים יכולה להוות גורם חשוב ואף מכריע בתהליכים רבים. למשל, בעת משחק ספורט חשוב, כאשר הקבוצה רואה את האוהדים שלה חובשים כובעים זהים עם הדפס זהה ומעודד את הקבוצה – יש לכך תרומה עצומה למורל של חברי הקבוצה, תרומה שאף תעזור להם לנצח. כובעים עם סמלים משותפים הופכים בשנים האחרונות לגורם מגבש חשוב בכל תחום – ספורטיבי, משפחתי, פוליטי, ואפילו חלק מהתקבצות סביב תאגיד שבו עובדים האנשים. סמל שנמצא תמיד מול העיניים הופך לחלק משמעותי בחיים ובעל ערך רב בעיני המתבונן.

בנוסף, שימוש בכובעים אלה מועיל גם לאנשים המשתייכים לאותה קבוצה, משום הם עוזרים לחזק את הקשר שבין האדם לקבוצה, לעקרונות שלה ולמה שמייחד אותה. הדפסה על כובעים של כל משפט בעל משמעות עמוקה לכל חברי הקבוצה, יכול להוות גורם מגבש, מאחד וגם מחזק אמונה. כאשר אדם המשתייך לקבוצה חובש כובע זה, מדובר באקט שמראה הזדהות עמוקה ונאמנות אינסופית לעקרונות של הקבוצה.

כיצד נדע היכן כדאי לעשות הדפסה על כובעים?

הדפסה על כובעים הינה פיתרון מצוין למקרים רבים ועבור גיבוש סוגים שונים של קבוצות. אך אין לכך את אותו האפקט במידה וההדפסה לא בוצעה על הצד הטוב ביותר. לפיכך, על מנת לקבל את האפקט המקסימאלי של כובעים עם הדפס, יש למצוא חברה מקצועית המספקת את השירות הטוב ביותר. ניתן לבדוק זאת על ידי בקשה לראות כובע לדוגמה. יש למתוח מעט את הכובע הזה, על מנת לבדוק האם הצבע נסדק ויורד מהמתיחה (במידה וכן, סביר להניח שהצבע ירד גם לאחר כיבוס או שטיפה ראשונים של הכובע, מה שאומר שהכובע לא ישמש אתכם לאורך זמן). הבחירה בחברת הדפוס הנכונה תאפשר לכם את המוצר הטוב ביותר ואת הגיבוש האפקטיבי ביותר.

צבי סתוי, מנהל - 30 שנות ניסיון במוצרי פרסום.סתיו מוצרי פרסום ,קידום מכירות, מתנות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה