השתלת שיניים ביום אחד - הבשורה החדשה של רפואת השיניים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

השתלת שיניים ביום אחד - הבשורה החדשה של רפואת השיניים 

מאת   23/05/2012 |  נצפה 1459 פעמים

עקירות, תורים, שיניים שלא יושבות כמו שצריך, בושה ממצב הפה, טיפולים כואבים, הרמת סינוס, השתלת עצם, להמתין שהחניכיים יחלימו... עד לשנים האחרונות השתלת שיניים במסגרת שיקום הפה הייתה אומרת לך רק דבר אחד – חודשים ארוכים מאוד של סבל.


תחום השתלת השיניים עובר מהפיכה

פריצת הדרך הטכנולוגית בתחום השתלות השיניים החלה בחו"ל לפני קרוב לעשר שנים ומאז צברה תאוצה רבה בישראל ובעולם – השתלת שיניים מלאה ביום אחד.

מהפיכה כזו אינה מובנת מאליה, הרי איך יכול להיות שהשתלת שיניים שארכה עד היום חצי שנה ולפעמים יוותר משנה מפרכת יכולה להתבצע תוך יום אחד?

התשובה לשאלה הזו בדיוק כמו הרעיון מאחורי השתלת השיניים ביום אחד הרבה יותר פשוטה ממה שחושבים. שני גורמים עיקריים הביאו לקיצור המשמעותי בזמן הטיפול ולשינוי תפישת העולם של תחום השתלות השיניים:


    • שיטת עבודה חדשנית – שיטת העבודה החדשה שפותחה דוגלת בהעמסה מיידית של כל השתלים יחד ומתבססת על חלוקת עומס חכמה של השיניים החדשות בחלל הפה. את חלוקת העומס יוצרים ע"י חיבור מיידי וקשיח של השתלים לפה באמצעות גשר (גשר של כתרים שמוברג ישירות), הרעיון לקוח מרעיון דומה שמיושם בתחום האורטופדיה שנים רבות. בכך, נמנע הצורך מתהליך החלמה ארוך ומייגע של העצם ושל החניכיים והמטופלים יכולים לחזור וליהנות משיניים בריאות וחזקות כבר למחרת הטיפול.
    • איכות החומרים – שדרוג משמעותי באיכות השתלים וחומרי העבודה הדנטליים מונעים סיבוכים וזיהומים שהיו נפוצים יותר בעבר ומבטיחים שמירה על איכות השתלים לשנים רבות קדימה.

התוצאה – כל היתרונות בהשתלת שיניים אחת

כשבוחנים את השיטה המתקדמת של השתלת השיניים ביום אחד לעומת השתלת השיניים בשיטה הישנה, שעדיין נפוצה מאוד בישראל, מגלים שהשתלת השיניים ביום אחד מנצחת גם במבחן התוצאה ולא פחות חשוב – גם במבחן הדרך:

החיים קצרים מידי בשביל לסבול מהשיניים - השתלת שיניים ביום אחד

לסיכום, השתלת שיניים ביום אחד מהווה אלטרנטיבה מצוינת להשתלת השיניים הקלאסית, מקלה מאוד על המטופלים – מפחיתה משמעותית כאבים בזמן הטיפול, חוסכת חודשים ארוכים של אי נוחות ובעיקר מקצרת את זמן ההחלמה.

ומה תעשו עם כל החודשים שחסכתם לעצמכם? תנצלו אותם ליהנות מהחיים.

מרפאת שיניים לתחום השתלות שיניים ביום אחד: ד"ר בלן


מנהל המרכז להחזרת החיוך ביום אחד.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה