מבנים ניידים לצרכים ציבוריים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מבנים ניידים לצרכים ציבוריים 

מאת   13/05/2012 |  נצפה 1797 פעמים

המונח מבנה נייד לפעמים מטעה את השומע. מבנה נייד אינו מבנה שכל הזמן מזיזים אותו ממקום למקום. מבנה נייד פירושו מבנה שאינו זקוק ליסודות בטון גדולים, שהוא בנוי מחומרים קלים וחזקים, שבנייתו מהירה וחוסכת זמן וכסף רב, ושניתן להתאים אותו כמעט לכל מטרה וייעוד. גם מחסנים רבים בנויים בשיטת המבנים הניידים וכן צימרים ומבנים תעשיתיים שונים.

אם נחוץ לכם מבנה חזק וזול שניתן לבניה תוך זמן קצר, מבנים ניידים הם הכיוון שלכם. ניתן לקבל מבנה נייד בכל צורה שהיא וניתן לבחור מתוך מספר דגמים הקיימים בסטוק.

סוגים של מבנים ניידים ציבוריים

מבנה נייד יכול לשמש לכל מטרה ויעד. אין הגבלה על בניית מבנה נייד ואין הגבלה על הייעוד שלו. תהליך הבנייה של מבנים ניידים הוא בדרך כלל קצר מאד והעלויות נמוכות בהתאם. מבנים אלה עומדים בכל התקנים הנדרשים והם מוכרים על ידי הרשויות השונות. בין המבנים הציבוריים שה מבנים ניידים ניתן למצוא את המבנים הבאים:

• מבנים למערכת החינוך – מערכת החינוך בבתי ספר וגני הילדים משתמשת לא אחת במבנים ניידים לצרכי בניית כיתות לימוד או תוספות בנייה שונות. גני ילדים רבים בנויים בשיטת מבנים ניידים וכן מחסנים ואולמות ספורט המשמשים גם בבתי ספר וגם מחוץ להם. מערכת החינוך הדתית משתמשת במבנים ניידים כדי להקים ישיבות או תוספות לישיבות קיימות כאשר ניתן בקלות להתאים את המבנה למספר הלומדים. גם מכללות משתמשות במבנים ניידים לבניית כיתות או כתוספת למבנים קיימים.

• אולמות תרבות, ספורט ומתנסי"ם – השימוש במבנים ניידים נהוג גם לבניית אולמות ספורט ותרבות וגם לבניית מתנסי"ם. היכולת להתאים את גודל המבנה לגודל המקום ולמספר המשתמשים בו בקלות ובמהירות הופכים מבנים ניידים למאד מבוקשים במקומות אלו בנוסף לעלויות הבנייה הזולות משמעותית מבניית מבנה קבע רגיל.

• בתי כנסת ובתי מדרש – בנייה של מבנים ניידים משמשת גם בתי כנסת ובתי מדרש בישובים קטנים שיש לבנות בזול וביעילות.

יתרונות מבנים ניידים

רמת הגימור של מבנים ניידים היא ללא פשרות. החומרים מהם הם עשויים מעולים וכן חומרי הבידוד. התכנון כולל את כל מערכות החשמל, האינסטלציה ומיזוג האויר הנחוצים למבנה וניתן להזמין גם התקנות מיוחדות כגון: מערכות פנים כיתתיות – תלית מקרן DVD, מסכי פלזמה, לוחות חכמים, מערכות שמע וכדומה וכן התקנות המיועדות לגישת נכים ומוגבלים. המבנים מתוכננים על ידי מהנדס ואדריכל שמסוגלים לתת פתרון לכל מענה וצורך שלכם. ייצור המבנה נעשה ברובו במפעל ההרכבה ורק לאחר שהוא עומד הוא מועבר לשטח. דבר זה מאפשר התמקדות בפרטים הקטנים ושימת לב לבקרת האיכות של המבנה הנבנה.

מבנה נייד זה אנחנו!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה