מבנים ניידים בהזמנה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מבנים ניידים בהזמנה 

מאת   19/04/2012 |  נצפה 2145 פעמים

אם מדובר במבנה מגורים או מבנה אחר, ניתן לבנות אותו בשיטות הטכנולוגיה המתקדמות בעולם. שיטות אלה עשו מהפכה בבניית בתים ומבנים יבילים שונים. מצב זה של טכנולוגית בנייה עבור מבנים ניידים משנה את שוק הבנייה, ורבים מעדיפים כיום את סוג הבנייה הזה על פני השיטה הרגילה והישנה.

יתרונות הבנייה המהירה של מבנה נייד

לבניית מבנים ניידים כמה וכמה יתרונות משמעותיים על פני בנייה רגילה, ובראשם קיצור משך הבנייה והעלות הכללית של הבנייה.

מבנה נייד מבוסס על שלדת פלדה, המאפשרת להתאים את כל המפרט הטכני לדרישות הלקוח תוך כדי התאמה מירבית לייעוד המבנה ולאופיו.

תהליך הבנייה

תכנון מבנה נייד נעשה יחד עם אדריכלים ומהנדסים, שמספקים פתרונות מעשיים לכל בקשה ודרישה של הלקוח, ומלווים את הפרויקט מתחילתו ועד קבלת היתרי הבנייה. לאחר קבלת היתרי הבנייה מבצעים מדידות והכנה בשטח על פי הנחיות יועץ קרקע, כדי לבסס את המבנה על כלונסאות ובסיסי בטון על פי התקנים הדרושים.

את השלדה של מבנה נייד בונים מפלדה ומפרופילים מקצועיים דבר המבטיח יציבות מקסימאלית ועמידות גם בפני רעידות אדמה. רצפת המבנה בנוייה מבטון יצוק המונח על קורות הפלדה כשהיא מחופה על פי רצון הלקוח בפרקט, גרניט פורצלן וכיוצא באלה. קירות המבנה בנויים מתשלובת של חומרים מתקדמים ביותר עם חומרי בידוד מעולים למניעת חדירת חום בקיץ וקור בחורף. כמו כן, הקירות משמשים כמבודדי רעש מעולים. מבפנים מחופה הקיר בלוחות גבס ומבחוץ מושפרץ טיח המגן בפני חדירת מים ובפני אש. ניתן לבצע גימור דקורטיבי בדמות עץ, אבן וכדומה. את גג המבנה ניתן לבחור ולהזמין גג פלדה שטוח או גג רעפים ששניהם אטומים ומבודדים בפני נזילות מים.

הבחירה בבניית מבנים ניידים הינה אופציה זולה וטובה, מהירה וחזקה.

מבנה נייד זה אנחנו!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה