מי יכול לעזור לי לאחר תאונת דרכים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מי יכול לעזור לי לאחר תאונת דרכים? 

מאת   27/03/2012 |  נצפה 3160 פעמים

פגיעה עקב תאונת דרכים

אנשים רבים נפגעים כיום מתאונות דרכים, דבר המשפיע קשות על המשך חייהם. כאשר אנשים נפגעים בתאונות דרכים, יכול להיות שהם נפגעו בצורה קלה יחסית ויצאו "בזול" עם שבר אחד או שניים, ולעיתים הפגיעה היא חמורה בהרבה ומצריכה אשפוז ושיקום ארוך. לאחר פגיעה בעקבות תאונת דרכים החיים יכולים לחזור להיות מה שהיו קודם לכן, אך ישנם מקרים בהם נגרמת נכות כלשהי או אובדן יכולת השתכרות ופרנסה.

במקרים כגון אלה ניתן לפנות אל עורך דין תעבורה, אשר יעזור לכם לתכנן את התביעה ולקבל פיצוי על הנזק הגופני או על עגמת הנפש. עורך דין תעבורה יכול לעזור לכם להבין בדיוק מי אשם בתאונה, גם אם לא נפתחה חקירה משטרתית. במידה והוברר הגורם לתאונה, ניתן לתבוע אותו בבית דין אזרחי ולקבל סכום כסף נכבד. גם במקרים בהם התאונה מגרמה עקב תנאי דרך לקויים או תנאי הכביש, ניתן לתבוע את המדינה או את משרד התחבורה.

תהליך השיקום לאחר תאונת דרכים הינו ארוך וקשה, אך הוא בהחלט אפשרי. תאונות דרכים הם ללא ספק מכת מדינה, וכל יום אנו שומעים על מקרים של אנשים אשר נפגעו כתוצאה מתאונות. גם אם נפגעתם בתאונה, לא הכול אבוד. ניתן לחזור לחיים תקינים, וגם אם נגרמה פגיעה בלתי הפיכה כלשהי לפחות אפשר לקבל פיצוי כספי הולם. אל תחששו לפנות אל עורך דין תעבורה על מנת לקבל את הייעוץ והסיוע המתאים עבורכם, זה מגיע עבורכם ועבור כל מי שנפגע בתאונה.

גם אם אתם הצד הפוגע, ניתן לפנות אל עורך דין כזה על מנת לשמוע האם אתם באמת אשמים או שמדובר בגורם עליון שאינו קשור ישירות אליכם. ישנם תאונות דרכים אשר נגרמות עקב אירוע בלתי צפוי או תנאי דרך לקויים, ואין טעם לסחוב את האשמה אתכם במידה ואתם לא באמת אשמים. כמובן שמי שגרם נזק לאדם אחר מרגיש אשם עם עצמו, אבל לעיתים כדאי לברר האם זה באמת המקרה או שאתם מחמירים עם עצמכם יתר על המידה. תאונת דרכים היא עסק לא נעים לכל המעורבים בכך, אולם ניתן להקטין את עצמת הפגיעה בעזרת טיפול הולם של עורך דין אשר יטפל בתלונתכם ויוכל לעשות צדק על ידי שימוש בבתי משפט בצורה הוגנת לכל הצדדים. עורך דין גם יוכל במידה ואינכם אשמים במקרה להוציא אתכם מדברים שיכול להיות שאתם אפילו לא מבינים שלא נגרמו באשמתכם.

 

לינקשייק קידום אתרים - פתרונות ייחודיים לקידום אתרים באינטרנט 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה