מאמן כושר אישי דילמה לדור הצעיר.
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מאמן כושר אישי דילמה לדור הצעיר. 

מאת   25/03/2012 |  נצפה 1733 פעמים

אחי אבי ואני מאד מאד קרובים. אנחנו גם קרובים בגיל  הוא נולד שנה וחצי לפניי ובמשך הזמן ההפרש הזה לא היווה הבדל משמעותי. שירתנו ביחד בסדיר בצבא הוא בחיל האוויר מסורת משפחתית ואני בשריון, גם מסורת משפחתית מצד אימא,שאביה היה שיריונר.

שנינו התחתנו פחות או יותר באותו גיל הוא עם זיוה ,הפקידה הגדודית של הבסיס שלו, ואני דווקא עם אלמונית מוחלטת שהכרתי בטיול בתאילנד ישראלית אמנם.

לאבי נולדו שלושה ילדים, לי לא נולדו ילדים.במשך הזמן הסתבר שאשתי הייתה חולה ,בלי שידעה, כבר כשהתחתנו .היא נפתרה בגיל מאד צעיר.

למה אני מספר את כל זה? כי הילדים של אבי למעשה היו לא פחות הילדים שלי.

כל שבת, אבי, אני, ליליאן, וליאור נוסעים לאימון כושר אישי במרכז הספורט ביד ראובן, בעיר.

שנינו מאד גאים בהישגם של הילדים, הם מתאמנים לבד ועושים אחלה דרך.

בעיני אבי ההצלחה היא משנית,העיקר שהם מוצאים עניין במה שהם עושים.אני יודע שהם כן היו רוצים לעשות קריירות בתחומים שהם מצטיינים בהם בלא הרבה השקעה.

בשבת אחת החלטתי לעלות את נושא מאמן כושר אישי בפני אברהם.

-שמע אבי אני מכיר את פילוסופית החיים שלך לגבי הכישורים של ליליאן וליאור באתלטיקה. אתה מאמין שהעיקר שהם נהנים ומוצאים בספורט אתגר אישי מושלם. אבל אני אומר לך שצריך לדחוף אותם לקריירה ,זה, לפי דעתי, מה שהם גם היו רוצים ואין ברירה ,לפחות בשביל ליליאן ,צריך להעסיק מאמן כושר אישי לפחות לתקופה מסוימת.

-תגיד אתה רציני אתה יודע כמה זה עולה.

-בוא הנה אבי, שנינו רתומים למאמץ הזה אם יש צ'אנס לאחד מהם להגיע לגדולות תן לי להירתם למשימה, אני אשלם אני אממן להם מאמן כושר אישי וזה יהיה לי לכבוד גדול להרגיש חלק.

אבי לא נראה משתכנע הוא התכנס לתוך עצמו. יכולתי להרגיש עד כמה הוא קרוע בין הפילוסופיה שלו לבין ההבנה שהוא אינו יכול לעמוד בדרכם של הילדים ליותר, למשהו שהוא לעולם לא היה רוצה או שואף אליו..

-שמע אחי, אולי באמת צריך לנסות אחרת,אולי באמת אימון כושר אישי  עם איש מקצוע ידחוף את הילדים האלה למקומות שהם בעצמם לא יודעים איך לדחוף את עצמם.יכול להיות שיש לזה ערך מוסף בקידום הקריירה שלהם .אם זה מה שהם רוצים אני מסכים.

אבל בקשר לתשלום נתחלק שלא הכל יפול עליך.

-אחי אנחנו תמיד הסתדרנו וענייני כספים לעולם לא עמדו בינך לביני, אתה יודע את זה.

כן .זה חלק מופלאות החברות בינינו.

 

 

לכתוב זה כמו להיות ירדן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה