הסרת משקפיים בלייזר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הסרת משקפיים בלייזר 

מאת   08/03/2012 |  נצפה 2978 פעמים

הסרת משקפיים בלייזר הוא תהליך שאורך שניות ספורות, וכביכול פשוט ולא מפחיד, אך הדרך לקבלת ההחלטה לבצע את הניתוח לא באה תמיד בקלות.
כמעט כל אחד שנזקק למשקפיים יכול להבין עד כמה גדולה המשמעות של הסרת משקפיים בלייזר. הסרת משקפיים בלייזר מאפשרת לאדם שרגיל לא לראות טוב ללא עדשות או ללא משקפיים לקום בבוקר ולראות בבירור, נחסכות ממנו כל ההוצאות על רכישת משקפיים או התחלפות של מספר, נעלמת אי הנוחות ויכול להיות שגם הכאבים שנלווים לעיתים לעדשות וכמובן נחסך ממנו הטיפול בעדשות וההשקעה בכל התמיסות הנלוות.
אין אוכלוסיה מסויימת שמתאימה לניתוח הסרת משקפיים בלייזר , כל מי שיימצא מתאים על פי האופטומטריסט או מומחה עיניים על פי פרמטרים קבועים ויעבור בדיקות מתאימות במכון מוסמך יוכל לעבור את התהליך של הסרת משקפיים בלייזר.

איך מתחילים בתהליך של הסרת משקפיים בלייזר -
לאחר שקיבלתם, אם קיבלתם חוות דעת אוהדת מאופטומטריסט או מומחה עיניים שיעיד שהמספר שלכם אכן לא התחלף במשך מינימום שנתיים ויש לכם את מבנה העין המתאים ואת עובי הקרנית המתאימה לביצוע הסרת משקפיים בלייזר , עליכם לבחור מכון שנראה לכם אמין ועליו תוכלו לסמוך.

השלב הזה הוא לא כל כך פשוט. למרות שבכל מקום צצים מכונים של הסרת משקפיים בלייזר, לא כל מכון מעסיק את אנשי המקצוע המתאימים ומחזיק את המכשור הטוב ביותר לביצוע תהליך של הסרת משקפיים בלייזר.כל מכון אמנם יגיד לכם שהוא הטוב ביותר אך אסור לכם לסמוך על המילה שלהם וכאן עליכם לערוך סקר שוק, לבקר במכונים שונים, לקרוא באינטרנט ביקורות ותלונות ולחפש המלצות מאנשים שעברו תהליך הסרת משקפיים בלייזר בעבר. המלצות אישיות הן הדרך הטובה ביותר לשאוב מידע לגבי מכון ורופא מנתח מעולה או לחילופין מידע על מכון ש"סרח". לאחר שתבחרו מכון מתאים, תערכו בדיקות מקיפות ונרחבות של העיניים במכון כדי לבחון אם העיניים שלכם מתאימות לתהליך הטראומטי לעין, אל תתפתו לבחירה במחירים נמוכים, אלא התמקדו במכונים שהציעו לכם את המידע המקיף ביותר והבדיקות הכוללות ביותר. אין מחיר לראייה שלכם אז אל תנסו לחסוך הפעם. אם תמצאו מתאימים, יקבע לכם תאריך לניתוח הסרת משקפיים בלייזר. הניתוח עצמו יארך פחות מדקה, אך ההתאוששות נעה בין 24 שעות למספר ימים של כאבים או עייפות, תלוי בסוג הניתוח. צריך לקחת בחשבון שבמקרים מסויימים לא עושים את שתי העיניים בבת אחת, אז צריך להתאזר בסבלנות כיוון שהתוצאה הסופית היא בהחלט משהו ששווה לחכות לו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה