יתרונות פרישה מוקדמת
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

יתרונות פרישה מוקדמת 

מאת   06/03/2012 |  נצפה 3197 פעמים

יתרונות פרישה מוקדמת

לפרישה מוקדמת יש יתרונות רבים, אך גם לה לא מעט חסרונות, במאמר זה אסביר לכם מהם היתרונות של פרישה מוקדמת על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה אם כדאי לכם לפרוש מוקדם מהעבודה או לחילופין לפרוש בגיל שקבע המחוקק, חשוב להדגיש פרמטר מרכזי שהוא המצב הכלכלי והמוכנות הרגשית לפרישה, לשניהם יש משמעות רבת עוצמה כאשר מדובר על פורש שלו אין יכולת כלכלית או נכסים כלכליים שיכולים לסייע לו בעת הפרישה, בד בבד גם אם הפורש אינו מוכן מבחינה רגשית עדיין לפרוש מעבודתו, על פרמטרים אלו ואחרים אציין במאמר איכותי זה.

יתרון הזמן בפרישה מוקדמת

 הזמן משחק תפקיד חשוב בחיים ובקבלת ההחלטות לקראת הפרישה שלכם מהעבודה, ככל שהזמן עובר המצב לא לטובתכם לא לטובת הגיל שלכם ומצב בריאותכם הכללית, ואלו רק חלק מאוסף הפרמטרים של הזמן כשרוצים לקבל החלטה בדבר פרישה מוקדמת או פרישה מאוחרת, הזמן יכול לשחק לטובתכם גם בפרישה, אבל רגע! מה אעשה בכל הזמן שנותר לי בפרישה מהעבודה? האם אשב בבית מול 4 קירות ואשתגע? או שמא אעשה משהו שיכול להעסיק אותי בזמן הפרישה המוקדמת, ובכן לרוב כל מה שיעסיק אתכם יהיה טוב, אז נשאלת השאלה למה לפרוש מוקדם...

ניהול זמן בפרישה

כפי שראיתם הזמן שיעמוד לרשותכם בשעת הפרישה הוא הרבה רב מאוד, וחוסר בתכנון הזמן שלכם לקראת הפרישה יכול להעמיד אתכם במצב חדש בו תשבו כל היום בבית ותהיו מחוסרי מעש, זו בדיוק הסיבה שנדרשת פניה ליועץ פרישה על מנת שיציג עבורכם תוכנית פרישה מקיפה, התוכנית תכלול תוכנית מקיפה לניהול זמן כדבעי, ככה שלא תצטרכו לחשוש שתישארו בביתכם כל היום בשעת הפרישה ותראו טלוויזיה או תשחקו במחשב כל היום, אלא היועץ המומחה בפרישה יתכנן עבורכם תמהיל אישי שמתאים בדיוק אליכם כך שתוכלו לצאת לפרישה מוקדמת בביטחון מלא.

למי מתאימה פרישה מוקדמת?

פרישה מוקדמת מתאימה לפורשים שלהם יש יכולת כלכלית לפרוש מוקדם, בין אם הם צברו במשך כל שנות חייהם נכסים שמאפשרים להם לחיות בצורה שאינה מביישת אף אדם כמו לדוגמא: פורש שהשכיל לרכוש נכס מניב יכול להיות רגוע בשעת פרישתו, וזאת משום שכעת יש לו נכס שמניב פירות, זה נקרא בשפה השיווקית גם: "פרה חולבת" שהפרה קרי הנכס כמו רכישת דירה כהשקעה יניב לו פירות במשך כל זמן שהוא חי, זו הסיבה שהרבה מאוד פורשים רוכשים נכסים שיניבו להם פירות עתידיים וגם אם מדובר על אחוזים קטנים, הנכסים בישראל רק קטנים כך שכלכלי לרכוש.

המאמר נכתב ע"י רן חובב מומחה למיסוי ופרישה

 

רן חובב מומחה למיסוי ופרישה טלפון: 072-222-3339, 054-7500-405 קישור לאתר: פרישה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה