בריכות מתועשות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בריכות מתועשות 

מאת   04/03/2012 |  נצפה 4373 פעמים

בעשורים האחרונים התפחתה מאוד תעשיית בניית הבריכות בארץ. הגידול ברמת החיים של תושבי מדינת ישראל ניכרת בסטנדרט הבניה שהלך ועלה מאוד ומתבטא באיכות חומרי הגימור ועיצוב הפנים. בין שאר הדברים שהחלו לצוץ ליד בתים פרטיים שונים ברחבי הארץ הם בריכות שחיה.

יש שתי שיטות מרכזיות לבנית בריכת שחיה. השיטה הראשונה היא התקנת בריכת שחיה במקום בו רוצים שהיא תהיה. פעולת הבניה כוללת חפירת הקרקע , הסדרת הגבהים והצורה של הבריכה, איטום הקרקע ובניית היסודות מבטון. לאחר שהוסדר מבנה וצורת הבריכה מצפים אותה באריחים מיוחדים ומתקינים את מערכות מיחזור המים, הפילטור והכלוריזציה של הבריכה.

השיטה השניה היא רכישה והתקנת בריכות מתועשות. בריכות מתועשות הם בריכות מוכנות שניבנות בבית החרושת מראש ממתכת או חומרי פלסטיק חזקים במיוחד ( תלוי בגודל ובצורת הבריכה.). בארץ יש גם כמה סוגים מיובאים של בריכות מתועשות ומפיצים בארץ שמייבאים ומתקינים אותם אצל לקוחות. הבריכות המתועשות יכולות להיות מותקנות מעל הקרקע או בתוך חפירה בקרקע.

מה היתרונות של בריכות מתועשות ?

לבריכות מתועשותי יתורנות רבים.

מחיר-  בריכות מתועשות זולות באופן משמעותי מבריכות בנויות רגילות. עלויות הייצור בבית החרושת, הסטנדרטיזציה של תהליך הייצור, היכולת להשתמש בחומרים זולים מאפשרים הוזלה משמעותית של המוצר.

גמישות עיצובית – בריכות מתועשות ניתנות לעיצוב בגמישות רבה. יצרני בריכות מתועשות מקצועיים מציעים מבחר עיצובים בסיסי גדול. בריכות מעוגלות , בריכות מרובעות ומלבניות ועוד. מעבר לכך יצרני בריכות מתועשות מקצועיים יודעים גם לספק הזמנה לפי עיצוב ומידה מראש הניתנים על ידי הלקוח.

עמידות לאורך זמן – בריכות מתועשות מקצועיות נבנות על פי סטנדרטים מקצועיים ומחומרים המספקים לה עמידות לאורך זמן. עמידות זו מאפשרת בין השאר תחזוקה שוטפת קלה לאורך זמן ומוזילה גם את מחיר התחזוקה.

למי מתאים רכישת בריכות מתועשות בישראל?

בישראל התפחתה תיירות צימרים מאוד ענפה. בצפון ובדרום הצימרים הפכו לחלק משמעותי מתעשיית התיירות המקומית אך גם באיזור המרכז צצו להם לא מעט צימרים באיזורי המושבים או בפאתי הערים בגוש דן והמרכז. הצימרים מנסים לספק חווית שהיה מיוחדת ורבים מהם מחפשים הוספת בריכות למתחם שלהם. לתעשיה זו מתאים מאוד רכישת בריכות מתועשות בשל עלויות יחסיות זולות, מהירות הקמה ועלות אחזקה נמוכה יחסית.

כיום קיימים גם שילובים של בריכות מתעושת המשולבות עם ג'קוזים ומעניקים שילוב מעניין וכייפי של שחיה וטיפולי גקוזי מפנקים. במספר צימרים בארץ ניתן לראות את השילוב המעניין הזה

 

זוהר קידום אתרים - מתמחה בקידום אתרים מקצועי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה